رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  متفکر آزاد: پذیرش FATF دست ما را در شرایط تحریم در برابر دشمن می‌بندد روح الله متفکر آزاد نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: پذیرش FATF در شرایط تحریم به معنای بستن دست کشور در برابر دشمن در این شرایط است. وی افزود: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 متفکر آزاد: پذیرش FATF دست ما را در شرایط تحریم در برابر دشمن می‌بندد

روح الله متفکر آزاد نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: پذیرش FATF در شرایط تحریم به معنای بستن دست کشور در برابر دشمن در این شرایط است.

وی افزود: پیوستن به FATF در این شرایط مثل این است که فردی را بخواهند داخل استخر بیندازند تا خدای‌ناکرده خفه شود و او بگوید ابتدا دستم را ببندید و بعد من را داخل استخر بیندازید.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: پذیرش FATF در شرایط تحریمی که در آن قرار داریم، به هیچ وجه منطقی نیست و هیچ تدبیر و منطقی در پذیرش آن مشاهده نمی‌شود.

متفکر آزاد خاطرنشان کرد: پذیرش FATF در شرایط فعلی باعث می‌شود تا اطلاعات مربوط به راه‌های دور زدن تحریم‌ها در اختیار دشمن قرار گیرد و عملا دشمن تسلط کامل بر روی اطلاعات مالی ما داشته باشد.

وی افزود: پذیرش تعهدات FATF  ما را با مشکلات جدی‌تر در آینده مواجه خواهد کرد و برای دور زدن تحریم‌ها شرایط برای ما سخت‌تر می‌شود.

به گزارش فارس، رئیس جمهور اخیراً در نامه‌ای به رهبر معظم انقلاب از ایشان خواستار تصویب لوایح عضویت در CFT و FATF شده است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  دانشجویان درباره تبعات صلح برخی کشورها با رژیم صهیونیستی روشنگری کنند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها