رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 67 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  ماموریت کمیته روابط خارجی کمیسیون منیت مجلس برای بررسی ابعاد درگیری در قره‌باغ ابوالفضل عموئی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست امروز عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: در جلسه امروز (سه‌‍‌شنبه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست […]

به گزارش جامعه نیوز:

 ماموریت کمیته روابط خارجی کمیسیون منیت مجلس برای بررسی ابعاد درگیری در قره‌باغ

ابوالفضل عموئی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، در تشریح نشست امروز عصر امروز کمیسیون متبوعش اظهار داشت: در جلسه امروز (سه‌‍‌شنبه) کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس آیین نامه داخلی کمیسیون بررسی شده و به تصویب رسید.

وی افزود: در ادامه جلسه، گزارش اولیه هیات اعزامی کمیسیون به منطقه آزاد چابهار برای بررسی موضوع احداث فرودگاه در این منطقه ارایه شد. بحث و بررسی پیرامون نظرات تکمیلی در جلسات بعدی کمیسیون انجام خواهد گرفت.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه عنوان کرد: همچنین گزارشی از سفر هیات اعزامی کمیسیون به مناطق مرزی استان اردبیل و استان آذربایجان شرقی جهت بررسی ابعاد مختلف درگیری‌ها در موضوع قره باغ ارائه کردم.

عمویی در خاتمه تصریح کرد: با توجه به ابعاد مختلف درگیری ارمنستان و جمهوری آذربایجان، کمیته روابط خارجی کمیسیون مکلف شد که در پیگیری موضوع، جلسه‌ای را با دعوت از دستگاه ذیربط از جمله دستگاه دیپلماسی و امنیتی برگزار کند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها