رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 22 October
اوقات شرعی

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز صبح هیأت رئیسه با رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس گفت: در این جلسه اولویت‌های کاری کمیسیون انرژی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مأموریت‌هایی به این کمیسیون داده شد. وی افزود: کمیسیون انرژی […]

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز صبح هیأت رئیسه با رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس گفت: در این جلسه اولویت‌های کاری کمیسیون انرژی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مأموریت‌هایی به این کمیسیون داده شد.

وی افزود: کمیسیون انرژی مأموریت پیدا کرد تا علت تخریب زیرساخت‌های دور زدن تحریم‌ها را ریشه یابی کند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: در این جلسه به کمیسیون انرژی مأموریت داده شد که پیگیری‌های لازم را برای تخصیص یارانه بیشتر به مشترکانی که انرژی کمتری مصرف می‌کنند تخصیص یابد.

سلیمی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اولویت‌های کاری مشخص شده برای کمیسیون انرژی در این جلسه بازبینی و بررسی قراردادهای بزرگ در حوزه انرژی و همچنین پیگیری موضوع فروش گاز به کشورهای همسایه بود.

وی افزود: در این جلسه همچنین به کمیسیون انرژی مأموریت داده شد تا موضوع تاسیس صندوق توسعه و همچنین مقاوم سازی تجهیزات در حوزه انرژی را پیگیری کند.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: علاوه بر موضوع تعیین اولویت‌های کاری کمیسیون انرژی موضوع اصلاح ساختار بودجه که در سال ۹۷ از سوی رهبر معظم انقلاب مطرح شد و به دولت ۴ ماه فرصت داده شد تا این اصلاح را انجام دهد اما این کار صورت نگرفت، مورد بحث قرار گرفت.

سلیمی خاطرنشان کرد: در این جلسه این موضوع مطرح شد که با توجه به این که اصلاح ساختار را در بودجه انجام نداده مجلس مصمم است تا در بودجه سال ۱۴۰۰ اصلاح ساختار بودجه را انجام دهد.

وی در پایان گفت: پس از این جلسه، جلسه ناظران هیأت رئیسه نیز برگزار شد و کلیت این جلسه این بود تا سازوکارهایی در مجلس تعیین شود تا در هزینه‌ها صرفه‌جویی داشته باشیم.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها