رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

صبح شنبه تعدادی از ثبت نام کنندگان خودرو ام جی شرکت آذیکو به علت عمل نکردن شرکت مذکور به تعهداتش، مقابل سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تجمع کردند.

ماجرای اعتراض به شرکت آذیکو چیست؟

صبح شنبه تعدادی از ثبت نام کنندگان خودرو ام جی شرکت آذیکو به علت عمل نکردن شرکت مذکور به تعهداتش، مقابل سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تجمع کردند.

به گزارش نبض بازار، در تیرماه سال ۹۷ شرکت آذیکو از متقاضیان خرید خودرو ام جی برای تحویل این خودرو در یک بازه ۱۰۰ الی ۱۴۰ روز کاری ثبت نام بعمل آورد اما (به علت یا بهانه وجود تحریم‌های آمریکا) نتوانست به تعهدات خود در قبال تحویل خودرو در بازه اعلام شده عمل کند.

حالا متقاضیان خودروهای ثبت نامی که بسته به امکانات ماشین خود از ۳۹ الی ۵۰ میلیون در سال ۹۷ پیش پرداخت داشته‌اند شاکی شده‌اند و شنبه تجمعی اعتراضی نسبت به خلف وعده این شرکت در مقابل سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان برگزار کردند.

شرکت مذکور دو راه پیش روی ثبت نام کنندگان گذاشته است یا با پرداخت سود ۱۲ درصدی و اصل پول، متقاضیان را قبول به انصراف از ثبت نام خود کند و یا آنکه متقاضیان دوخودروی جایگزین دیگر را ثبت نام کنند.
اما نکته جالب آنجاست که طبق صحبت‌های یکی از شاکیان این شرکت خودروسازی به صورت غیررسمی اعلام شده است یکی از دوخودرو فوق ارزشی حدود ۷۰۰ الی ۸۰۰ میلیون تومان را دارا می‌باشد که همین قیمت بالا باعث آن می‌شود که ثبت نام کنندگان توان خرید چنین خودرویی را نداشته باشند.

این تجمع صبح شنبه با حضور ۱۵۰ نفر از شاکیان این شرکت خودروسازی برگزار شد که پس از دقایقی جمعیت حاضر از سوی تابش ریاست این سازمان به نمازخانه این ارگان برای برگزاری جلسه ای دعوت شدند.

در پایان این جلسه مقرر شد که سه نامه اعتراضی از سوی این سازمان در حمایت از حقوق ثبت نام کنندگان برای رئیس قوه قضائیه آقای رئیسی، سازمان بازرسی کل کشور و سازمان تعزیرات نگاشته شود که طی آن علاوه بر طرح دعاوی شاکیان، شرکت مذکور نیز به دادگاه ویژه مفاسد اقتصادی معرفی شود.

این خبر را هم ببینید:  تغییرات کانون مداحان با انتخابات ۳ مرداد/ جدایی شاعر از مداح

انتهای پیام/

موضوع: شرکت آذیکو ام جی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها