رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  مأموریت کمیسیون اقتصادی برای ممانعت از ایجاد تعهدات غیرقابل اجرا توسط دولت حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه با رؤسای کمیسیون تخصصی مجلس گفت: در این جلسه اولویت‌های کاری کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 مأموریت کمیسیون اقتصادی برای ممانعت از ایجاد تعهدات غیرقابل اجرا توسط دولت

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه با رؤسای کمیسیون تخصصی مجلس گفت: در این جلسه اولویت‌های کاری کمیسیون‌های اقتصادی و برنامه، بودجه و محاسبات مشخص شد.

وی افزود: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مأمور شد که اجازه ندهد دولت تعهد غیرقابل اجرایی را برای دولت آینده ایجاد کند.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: همچنین کمیسیون اقتصادی مأمور شد تا مراقبت کند تا مسائلی همچون گرانی بنزین در آبان ماه که موجب تلاطم زیاد در بازار شد اتفاق نیفتد.

سلیمی خاطرنشان کرد: همچنین به کمیسیون اقتصادی مأموریت داده شد تا قوانین بانکداری، مالیات بر ارزش افزوده و همچنین اصلاح سیستم مالیاتی و ساماندهی بازار ارز را در اولویت کاری خود قرار دهد.

وی افزود: موضوع ساماندهی بازار مسکن و بحث ساماندهی بازار سرمایه و بورس از دیگر اولویت‌های کاری تعیین شده برای کمیسیون اقتصادی در جلسه امروز است.

عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه اولویت‌های کاری کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات نیز مشخص شد و این کمیسیون مأمور شد تا اصلاح ساختار بودجه و نیز موضوع بودجه ریزی سالانه را در اولویت‌های کاری خود قرار دهد.

سلیمی خاطرنشان کرد: همچنین رسیدگی به موضوع نحوه تخصیص بودجه به شرکت‌های دولتی و امثال آن و نیز موضوع پرداخت یارانه نقدی که باید یارانه ثروتمندان قطع و به اقشار ضعیف اختصاص یابد را مورد رسیدگی قرار دهد.

این خبر را هم ببینید:  درباره توضیحات وزارت ورزش در زمینه قرارداد ویلموتس استعلام می‌گیریم

وی افزود: در این جلسه بنا بود تا اولویت‌های کاری کمیسیون آموزش نیز مشخص شود که به دلیل طولانی شدن مباحث، تعیین اولویت‌های کاری این کمیسیون به جلسه بعد موکول شد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها