رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۱ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 27 November
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  لطفی: قالیباف سخنران مراسم ۱۳ آبان در تهران است به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در نشست خبری امروز ( سه شنبه ۶ آبان ۹۹) با محکومیت اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از اهانت به پیامبر اسلام (ص) گفت: اهانت […]

به گزارش جامعه نیوز:

 لطفی: قالیباف سخنران مراسم ۱۳ آبان در تهران است

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور در نشست خبری امروز ( سه شنبه ۶ آبان ۹۹) با محکومیت اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از اهانت به پیامبر اسلام (ص) گفت: اهانت به پیامبر رحمت، توهین به همه ادیان آسمانی است.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری برنامه ۱۳ آبان در تهران و استانها، گفت: این مراسم در تهران در روز ۱۳ آبان ساعت ۹ مقابل لانه جاسوسی سابق آمریکا و حضور همه اقشار و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

لطفی تاکید کرد: مراسم روز ۱۳ آبان با سخنرانی محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی برگزار خواهد شد. در این مراسم که سراسر کشور در فضای باز برگزار می‌شود به گونه ای برنامه ریزی شده تا پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود؛ مانند چیدن صندلی ها با فاصله و خط کشی معابر.

لطفی تصریح کرد: حدود ۷۵ خبرنگار و عکاس خارجی و بیش از ۵۰۰ عکاس، خبرنگار و تصویربردار داخلی مراسم ۱۳ آبان در تهران را پوشش خواهند داد. در مجموع بیش از ۲۰۰۰ خبرنگار، عکاس و تصویربردار در سراسر کشور مراسم روز جهانی استکبار ستیزی را پوشش خبری می‌دهند.

وی در قسمتی دیگر از سخنانش با اشاره به فرارسیدن هفته وحدت گفت: نشست تخصصی وحدت اسلامی ، رمز اقتدار و راه غلبه بر استکبار جهانی فردا با حضور جمعی از اساتید و نمایندگانی از کشورهای جبهه مقاومت در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برگزار و به صورت مجازی هم پخش خواهد شد.

ادامه دارد …


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها