پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
لزوم یکسان سازی دستمزد کارکنان وزارت نفت/ دانشگاه صنعت نفت برای جذب دانشجوی خارجی و صدور خدمات فنی مهندسی فعال شود - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

لزوم یکسان سازی دستمزد کارکنان وزارت نفت/ دانشگاه صنعت نفت برای جذب دانشجوی خارجی و صدور خدمات فنی مهندسی فعال شود

به گزارش جامعه نیوز:

 لزوم یکسان سازی دستمزد کارکنان وزارت نفت/ دانشگاه صنعت نفت برای جذب دانشجوی خارجی و صدور خدمات فنی مهندسی فعال شود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، فریدون عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۲۴ تیر) پس از جلسه صبح امروز این کمیسیون که وزیر نفت در آن حضور داشت: اظهار داشت: مباحث زیادی در این جلسه مطرح شد که یکی از آن مباحث مربوط به حقوق پرسنل و نیروهای انسانی وزارت نفت و دستمزد آنها بود. ضمن اینکه بر یکسان سازی دستمزدهای کارکنان وزارت نفت در این کمیسیون تاکید شد.

وی افزود: قرار شد کمیته‌های کاری مشترکی بین کمیسیون انرژی مجلس و وزارت نفت شکل بگیرد و با اطلاعاتی که مردم به  نمایندگان مجلس می‌دهند و جمع‌بندی مباحث توسط نمایندگان مجلس کارهای مربوط به وزارت نفت در کمیسیون انرژی پیش خواهد رفت.

رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: دانشگاه صنعت نفت تجارب طولانی در این صنعت دارد که بایستی در زمینه جذب دانشجوی خارجی برای صدور خدمات فنی مهندسی و صنعتی فعالیتش را آغاز کند چرا که بایستی جمهوری اسلامی نقش لازم را برای صدور علم و دانش به جهان ایفا کند.

عباسی گفت‌: فضای مودت، دوستی و کارشناسی خوبی بین کمیسیون انرژی مجلس و وزارت نفت وجود دارد هر چه معتقد به استقلال قوا هستیم و این در حالی است که مجلس قانونگذار بوده و ریل گذار است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که بودجه سال ۱۴۰۰ که در سال جاری در مجلس مصوب می‌شود بتواند مشکلات کشور را حل و فصل کند.

این خبر را هم ببینید:  سخنگوی دولت: انتظار حل مشکلات با تصویب FATF انتظاری بیجاست

انتهای پیام/