رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۴ آذر ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۸ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 4 December
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  لزوم شفافیت منابع و هزینه‌ها در اصلاح ساختار بودجه به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۲۸ آبان) در جلسه علنی مجلس و در جریان بررسی احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: ما با پول دولت کار داریم به این […]

به گزارش جامعه نیوز:

 لزوم شفافیت منابع و هزینه‌ها در اصلاح ساختار بودجه

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حمیدرضا حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی امروز (چهارشنبه ۲۸ آبان) در جلسه علنی مجلس و در جریان بررسی احکام کلی بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: ما با پول دولت کار داریم به این معنا که باید همه منابع و هزینه‌ها شفاف شود.

وی افزود: اصلاح ساختار بودجه به معنای آن است که منابع و هزینه‌ها کاملاً شفاف شود و برای تحقق اصلاح ساختار بودجه، این مسئله ضرورت دارد و باید عملیاتی شود.

رئیس کمیسیون برنامه مجلس تصریح کرد: بانک مرکزی باید نظارت کند و هر کسی هر پولی که می‌خواهد از بودجه عمومی کشور دریافت کند، باید شناسه داشته باشد و این کار در راستای شفافیت است.

حاجی‌بابایی اظهار داشت: برخی افراد از کمیته امداد امام خمینی (ره)، سازمان بهزیستی و چند نهاد حمایتی دیگر پول دریافت می‌کنند؛ باید مشخص شود که این افراد از چه نهادهایی پول دریافت می‌کنند و این شفافیت در راستای اصلاح ساختار بودجه است.

انتهای پیام/ 

 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها