رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Thursday 1 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  لزوم ساماندهی بخش تعاون برای ایفای نقش ۲۵ درصدی در اقتصاد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عزت‌الله اکبری‌ تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) با اشاره به حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: این وزارتخانه بسیار مهم است که در […]

به گزارش جامعه نیوز:

 لزوم ساماندهی بخش تعاون برای ایفای نقش ۲۵ درصدی در اقتصاد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، عزت‌الله اکبری‌ تالارپشتی رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی امروز (سه‌شنبه ۲۵ شهریور) با اشاره به حضور محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: این وزارتخانه بسیار مهم است که در حوزه تامین اجتماعی، کارهای مهمی را بر عهده دارد.

وی افزود:اگر تعاون ساماندهی شود و بتواند ماموریت که قانون اساسی بر عهده آن گذاشته عملیاتی کند می‌تواند حداقل ۲۵ درصد از اقتصاد کشور را بر عهده بگیرد. 

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به گزارش وزیر تعاون خاطرنشان کرد: این گزارش خوب، عالمانه و با چشم اندازی خوبی بود که این حرف را به عنوان یک کارشناس می‌گویم.

تالارپشتی گفت:‌ با شناختی که من از این وزارتخانه داشتم خیلی نسبت به اقدامات وزارت کار تعاون و رفاه خوشبین نبودم ولی با گزارشی که شریعتمداری و معاونین وی در کمیسیون صنایع ارائه کردند این گزارش را خوب دیده و چشم انداز خوبی برای آن ترسیم شده بود.

وی افزود:‌کمیسیون صنایع مصمم است و به وی پیشنهاد کردیم هر کجا با موانع قانونی و دیگر موانع مواجه شدید مجلس این آمادگی را  دارد تا موانع را سریع‌تر برطرف کند.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها