پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
لزوم اصلاح فضای ساختمان شورای شهر جهت ورود معلولین - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

لزوم اصلاح فضای ساختمان شورای شهر جهت ورود معلولین

به گزارش جامعه نیوز:

 لزوم اصلاح فضای ساختمان شورای شهر جهت ورود معلولین

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس،‌مجید فراهانی عضو شورای شهر تهران درباره ضرورت مناسب‌سازی فضای ساختمان شورای شهر تهران جهت حضور و مراجعه شهروندان دارای معلولیت اظهار داشت: مناسب‌سازی فضای شهری برای حضور و زندگی همشهریان معلول و سالمند یکی از اقدامات کلیدی است که در مسیر ادای حق باید مورد پیگیری قرار گیرد.

وی افزود: امروز در حاشیه جلسه علنی شورا که شاهد حضور نماینده کمپین پیگیری اجرای قانون معلولان بودیم برخی از نقایص و مشکلات شهروندان دارای معلولیت در دسترسی به ساختمان شورای شهر مطرح شد.

عضو شورای شهر تهران با تأکید بر ضرورت فراهم کردن دسترسی و تردد آسان معلولین به ساختمان شورای شهر گفت: تا کنون کمتر به این موضوع توجه شده در حالی که با توجه به بند ۳ ماده ۸ قانون شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران، به شهرداری تهران درباره توجه به ارتقاء دسترس‌پذیری و مناسب‌سازی فضای ساختمان شورای شهر جهت حضور بدون دغدغه معلولین توجه شده است.

وی خطاب به محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران گفت: امیدوارم با دستور شما در  اسرع وقت ساختمان شورای شهر برای حضور معلولین مناسب‌سازی شود.

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  سوئیس و اروپا نباید تحت تاثیر فشارهای آمریکا قرار گیرند