رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  «لبخند رضایت» بر لبان دانش‌آموزان نیازمند بیرجند/ پخت و توزیع ۱۲ هزار غذای گرم علی‌اکبر مجدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند، با بیان اینکه کارهای مردمی و جهادی زیادی در سطح آموزش و پرورش برای دانش آموزان نیازمند انجام می‌گیرد، اظهار داشت: با توجه به پراکنده بودن […]

به گزارش جامعه نیوز:

 «لبخند رضایت» بر لبان دانش‌آموزان نیازمند بیرجند/ پخت و توزیع ۱۲ هزار غذای گرم

علی‌اکبر مجدیان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند، با بیان اینکه کارهای مردمی و جهادی زیادی در سطح آموزش و پرورش برای دانش آموزان نیازمند انجام می‌گیرد، اظهار داشت: با توجه به پراکنده بودن برخی برنامه‌ها و جلوگیری از موازی‌کاری ها تصمیم به تاسیس یک گروه جهادی در سطح آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی گرفتیم.

وی افزود: گروه جهادی «شهدای فرهنگی» در اسفند ۹۹ با اعلام همکاری مستقیم حدود ۱۰۰ نفر از همکاران فرهنگی در سطح آموزش و پرورش بیرجند شکل گرفت و اهداف آموزشی، فرهنگی، اقتصادی، امور خیریه و عمرانی را به عنوان نقشه راه تعیین شد.

مسؤول گروه جهادی شهدای فرهنگی شهرستان بیرجند خاطرنشان کرد: از آغاز فعالیت این گروه تاکنون چند بسته البسه و معیشتی بین دانش‌آموزان نیازمند توزیع شده است.

مجدیان عنوان داشت:  با توجه به مصادف شدن هفته گرامیداشت مقام معلم و لیالی قدر با همکاری گروه جهادی غدیر تصمیم به پخت ۱۲ هزار غذای گرم در شب شهادت مولای متقیان تحت عنوان پویش بزرگ لبخند رضایت گرفتیم تا با یاری خدا به دست دانش‌آموزان محروم و نیازمندان سطح شهر و حاشیه بیرجند برسد.

14000209000304 Test NewPhotoFree - «لبخند رضایت» بر لبان دانش‌آموزان نیازمند بیرجند/ پخت و توزیع ۱۲ هزار غذای گرم

وی با بیان اینکه در این راستا همراهی هیئت ابوالفضلی، مسجد امام صادق(ع) و هیئت حسینی حاجی آباد را خواهیم داشت، تصریح کرد: این غذاها به واسطه مراکز نیکوکاری مساجد توزیع خواهد شد.

مسؤول گروه جهادی شهدای فرهنگی شهرستان بیرجند با اشاره به همکاری کمیته امداد، بنیاد علوی، اداره اوقاف و امور خیریه و اداره کل آموزش و پرورش استان در این امر خداپسندانه، تصریح کرد: همشهریان عزیز نیز برای مشارکت در این امر خیر می‌توانند واریز وجوه خود را به شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۷۰۱۰۰۶۷۲۵۸ به نام گروه جهادی غدیر داشته باشند.

این خبر را هم ببینید:  21 پیشنهاد بورسی نمایندگان مجلس برای جلسه سران قوا

انتهای پیام/۳۴۰۳/ج


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها