رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 94 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  لاجوردی: مجلس در ماجرای قرارداد ویلموتس کوتاه نمی‌آید زهره السادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مسائل پیش آمده در ماجرای قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: مجلس در ماجرای قرارداد ویلموتس کوتاه نمی‌آید و به جد […]

به گزارش جامعه نیوز:

 لاجوردی: مجلس در ماجرای قرارداد ویلموتس کوتاه نمی‌آید

زهره السادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مسائل پیش آمده در ماجرای قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: مجلس در ماجرای قرارداد ویلموتس کوتاه نمی‌آید و به جد پیگیر موضوع خواهد بود.

وی افزود: باید مسببین انعقاد این قرارداد شناسایی و برخورد جدی با آنها صورت گیرد و برای همین منظور به قوه قضائیه معرفی شوند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: این دفعه اول نیست که شاهد انعقاد این گونه قراردادها هستیم، بلکه در پیش از این هم این گونه قراردادهای خسارت بار منعقد شده و علت آن هم نبود نظارت صحیح بوده است.

لاجوردی خاطرنشان کرد: باید از مسببین انعقاد این قراردادها سؤال کرد که آیا زمانی هم که می‌خواهند برای شخص خود قرارداد خرید یا هر چیز دیگری امضا کنند بازهم این گونه بی‌پروا و بی ملاحظه رفتار می‌کنند.

وی افزود: انعقاد این گونه قراردادها که مستقیما به بیت المال خسارت وارد می‌کند آن هم در این شرایط سخت اقتصادی به هیچ وجه قابل توجیه نیست و باید مورد پیگیری قرار گیرد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون فرهنگی مجلس در پایان گفت: مجلس پیگیر موضوع قرارداد با ویلموتس است و این مسأله را به جد مورد رسیدگی قرار خواهد داد.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها