رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • دوشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۰
  • الإثنين ۰ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 12 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  لاجوردی: صدور قطعنامه توسط شورای حکام آژانس ثمره رفتار منفعلانه دولت است زهره السادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، گفت:‌ صدور نخستین قطعنامه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 لاجوردی: صدور قطعنامه توسط شورای حکام آژانس ثمره رفتار منفعلانه دولت است

زهره السادات لاجوردی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، گفت:‌ صدور نخستین قطعنامه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی علیه ایران از زمان روی کار آمدن دولت آقای روحانی فعالیت اصلی ایران را مجددا دستمایه تقابل با جامعه جهانی قرار داده است.

وی افزود: بعد از خروج از برجام دولت آقای روحانی اعلام کرد که با کشورهای اروپایی به برجام پایبند می‌مانند؛ در حالیکه رهبر انقلاب همان موقع بی‌اعتمادی خود را نسبت به اروپایی را ابراز و خطوط قرمزی را مطرح کردند.

نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: نتیجه منفعلانه عمل کردن دولت آقای روحانی در برابر اروپا باعث شده تا ما شاهد صدور قطعنامه از سوی شورای حکام باشیم و این ثمره رفتار منفعلانه دولت آقای روحانی است.

لاجوردی با بیان اینکه  ‌سه کشور اروپایی، آلمان، انگلیس و فرانسه می‌خواهند سندسازی‌های رژیم صهیونیستی به رسمیت شناخته شود، خاطرنشان کرد: هرچند با خروج آمریکا از برجام مرگ این توافقنامه رقم خورد، اما امیدواریم امروز برای همه کسانی که هنوز از برجام دفاع می‌کنند روشن شده باشد که اروپایی‌ها از پشت به ما خنجره زده‌اند.

وی افزود:‌ باید با جایگزین کردن مقاومت فعال به جای انفعالی برخورد کردن، اجازه ندهیم بیش از این عزت مردم ایران خدشه‌دار شود. 

نماینده مردم تهران در مجلس در پایان گفت: ‌برجام برای ما شرایطی را به وجود آورده که هم تحریم‌ها شدیدتر شده، هم محدودیت‌های برجام را اجرا می‌کنیم و هم قطعنامه علیه ما صادر می‌شود. البته از این دیپلماسی انفعالی انتظاری بیش از این نیست.

این خبر را هم ببینید:  رفیعی در یک برنامه رودررو به سوالات و شبهات جوانان پاسخ می‌دهد

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها