رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قفل‌ها در این دولت نه تنها باز نشد بلکه بیشتر هم شد به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محمد ناظمی اردکانی دبیرکل جامعه اسلامی مدیران عصر امروز(دوشنبه) در آیین رونمایی از برنامه و نقشه راه دولت مردمی و تحول‌گرا که توسط این تشکل تدوین شده است، گفت: انقلاب اسلامی بزرگترین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قفل‌ها در این دولت نه تنها باز نشد بلکه بیشتر هم شد

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، محمد ناظمی اردکانی دبیرکل جامعه اسلامی مدیران عصر امروز(دوشنبه) در آیین رونمایی از برنامه و نقشه راه دولت مردمی و تحول‌گرا که توسط این تشکل تدوین شده است، گفت: انقلاب اسلامی بزرگترین حادثه قرن بود که جهان امروز و دولت‌های مسلط بر جهان را به چالش کشید.

وی با بیان اینکه بیش از ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد، گفت: در بیانیه گام دوم فراز و فرودهای ۴ دهه ترسیم شده است. در سال‌های گذشته از ظرفیت‌های کم نظیر این بیانیه استفاده نشد و بسیاری از مشکلات، ناشی از عدم استفاده از این ظرفیت هاست و این مسئله به بسیاری از ظرفیت های انقلاب خدشه وارد کرد.

ناظمی اردکانی افزود: دانش هسته‌ای این امروز یک رکن قدرت برای کشورهاست اما به بهانه ترمیم معیشت مردم با قدرت‌های مسلط جهان باب مذاکره گشوده شد که نتیجه آن نه‌تنها بهبود اقتصادی نبود بلکه همه دستاوردهای ما در حوزه هسته ای متوقف و مختلف شد.

دبیرکل جامعه اسلامی مدیران ضمن بیان اینکه در نتیجه سو مدیریت‌ها در مردم نوعی بی‌اعتمادی به دولتمردان بوجود آمده و نه تنها قفل‌ها باز نشد بلکه بر قفل‌ها افزوده شد، اظهار داشت: این سوال همواره برای مردم مطرح است که چرا نظامی که اینقدر قدرت و ظرفیت دارد باید مشی سازش را در پیش بگیرد و در برابر قدرت ها کرنش کند و در بازار سرمایه به سرمایه مردم لطمات سنگینی وارد شود.

این خبر را هم ببینید:  پزشک معالج رئیس مجلس: بیماری قالیباف در مرحله خفیف است/لزوم قرنطینه دو هفته‌ای

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها