رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  قطع ۵ ساعته فیبر زیرساخت در پارسیان عاملی قطعی تلفن مردم بود علی اصغر ابوالقاسمی ظهر امروز بدنبال پیگیری خبرنگار فارس در بندرعباس در خصوص علت قطعی ارتباط شهرستان پارسیان در روز گذشته اظهار کرد: ساعت ۱۲:۳۷ روز گذشته (سه شنبه ۷ اردیبهشت ماه) در پی حفاری غیراصولی پیمانکار اداره راه […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قطع ۵ ساعته فیبر زیرساخت در پارسیان عاملی قطعی تلفن مردم بود

علی اصغر ابوالقاسمی ظهر امروز بدنبال پیگیری خبرنگار فارس در بندرعباس در خصوص علت قطعی ارتباط شهرستان پارسیان در روز گذشته اظهار کرد: ساعت ۱۲:۳۷ روز گذشته (سه شنبه ۷ اردیبهشت ماه) در پی حفاری غیراصولی پیمانکار اداره راه و شهرسازی پارسیان متأسفانه فیبر نوری شرکت زیرساخت در منطقه بوچیر – مغویه قطع شد.

وی افزود: بلافاصله با ارسال اکیپی به منطقه و تلاش بخش‌های مختلف، عملیات تعمیر فیبر و اتصال مجدد آن آغاز شد که تا حوالی ساعت ۵ عصر این فیبر به مدار بازگشت.

مدیرکل ارتباطات زیرساخت هرمزگان عنوان کرد: قطعی ارتباط در شهرستان پارسیان در حوزه تلفن ثابت و اینترنت همراه نیز به همین دلیل در روز گذشته رخ داده است.

ابوالقاسمی از شرکت‌های پیمانکاری و ادارات و دستگاه‌های استان خواست حتما پیش از حفاری در یک منطقه نسبت به استعلام وضعیت فیبر در منطقه اقدام کنند تا شاهد بروز چنین مواردی به طور مکرر نباشیم.

انتهای پیام/ ۸۸۰۵۵


این خبر را هم ببینید:  مخالفت تل‌آویو با برگزاری انتخابات در قدس اشغالی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها