پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
قطع مکرر برق مشکلات خانواده‌ها را چند برابر کرد/ به دنبال توافق با وزارت نیرو برای کاهش خاموشی‌ها هستیم - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

قطع مکرر برق مشکلات خانواده‌ها را چند برابر کرد/ به دنبال توافق با وزارت نیرو برای کاهش خاموشی‌ها هستیم

به گزارش جامعه نیوز:

 قطع مکرر برق مشکلات خانواده‌ها را چند برابر کرد/ به دنبال توافق با وزارت نیرو برای کاهش خاموشی‌ها هستیم

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره خاموشی‌های برق اظهار داشت: اینکه ما قطعی مکرر برق داشته و بدون  اطلاع برق هموطنان‌مان را قطع کنیم پذیرفتنی نیست چرا که مردم انواع و اقسام گرفتاری‌ها را در زندگی داشته و برخی از خانوارها هم بیمار در منزل دارند.

وی افزود: در برخی نقاط کشور قطعی برق منجر به قطعی آب هم می‌شود که این موضوع به هیچ وجه پذیرفتنی نیست زیرا مشکلات خانوارها چند برابر می‌شود.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: عده‌ای از نمایندگان مجلس با وجود آنکه صحن علنی مجلس تعطیل بوده و برای سرکشی در حوزه‌های  انتخابیه حضور دارند ولی با توجه به مشکلات زیاد مردم در اثر خاموشی مکرر برق از من درخواست کردند که تعطیلات صحن علنی مجلس در هفته آینده لغو شود اما فردا (چهارشنبه) ۱۶ خرداد قرار است در کمیسیون انرژی مجلس نشستی با موضوع بررسی قطعی‌های مکرر برق برگزار شود. ضمن اینکه امروز (سه‌شنبه) هم معاون پارلمانی وزارت نیرو در مجلس حضور داشته و پیشنهادات نمایندگان را بررسی می‌کرد.

نیکزاد در پایان گفت: امیدواریم که در نشست فردای کمیسیون انرژی مجلس بتوانیم به توافق خوبی با وزارت نیرو برسیم و از شرمندگی مردم درآییم.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  قالیباف: اقتصاد سلامت دچار اشکال جدی است