رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قطعنامه علیه ایران در مذاکرات برجامی و تعامل با آژانس تاثیر می گذارد به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در مورد قطعنامه پیشنهادی علیه ایران گفت: قطعا این قطعنامه ای که به قول خودشان خیلی از بندهای آن را […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قطعنامه علیه ایران در مذاکرات برجامی و تعامل با آژانس تاثیر می گذارد

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در مورد قطعنامه پیشنهادی علیه ایران گفت: قطعا این قطعنامه ای که به قول خودشان خیلی از بندهای آن را برداشته و نرم کرده اند؛ غیر سازنده تلقی می‌شود و به نوع مذاکرات ما در برجام و تعامل با آژانس تاثیر می گذارد و تا دیر نشده باید اصلاح شود.

وی ادامه داد: کشورهای اروپایی و آمریکا یک اقدام روشن انجام دهند و بعد از راستی آزمایی ما هم تعهدات را انجام می دهیم.

واعظی در مورد FATF و مخالفت ۱۹۰ نماینده مجلس با این موضوع گفت: من اطلاعی از اینکه بررسی موضوع FATF به سال آینده افتاده ندارم. مجلس با موضوعات مختلف مخالفت می کند.

رئیس دفتر حسن روحانی ادامه داد: آقای رییس‌جمهور به وزرای کشور و اطلاعات در مورد پیگیری حادثه سراوان دستور دادند. اصل قصه در طرف پاکستان انجام شده بود و پیامدهای آن در این طرف اتفاق افتاد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  عده‌ای برای مجلس یازدهم حاشیه می‌سازند تا به موفقیت نرسد/ آرای نمایندگان باید شفاف شود

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها