رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۹
  • الأحد ۹ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 27 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قساوت پلیس آمریکا برآمده از تفکرات نژاد پرستانه است به گزارش خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در پیامی با اشاره به قتل فجیع و دردناک جوان سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس این کشور آنهم در پیش چشم فرزندانش، گفت: این حد از قساوت، ریشه در تنفری تاریخی […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قساوت پلیس آمریکا برآمده از تفکرات نژاد پرستانه است

به گزارش خبرگزاری فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور در پیامی با اشاره به قتل فجیع و دردناک جوان سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس این کشور آنهم در پیش چشم فرزندانش، گفت: این حد از قساوت، ریشه در تنفری تاریخی و برآمده از تفکرات نژاد پرستانه دارد که متاسفانه در دوره ترامپ فرصت ظهور و بروز بیشتری یافته است.

متن پیام جهانگیری به شرح زیر است:

امروز جامعه بشری بار دیگر بهت زده شاهد صحنه قتل فجیع و دردناک جوان سیاه پوست آمریکایی به دست پلیس این کشور آنهم در پیش چشم فرزندانش بود. این حد از قساوت، ریشه در تنفری تاریخی و برآمده از تفکرات نژاد پرستانه دارد که متاسفانه در دوره ترامپ فرصت ظهور و بروز بیشتری یافته است. وجود استاندارهای دوگانه در سطح جهان در برخورد با این دست از جنایت ها آزار دهنده ترین بخش ماجراست. وجدان بشری در همه جا این قساوت را آشکار و نهان محکوم می‌کند.

انتهای پیام /


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها