رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May

به گزارش جامعه نیوز:  قربانی: بازی دو تیم تحت تاثیر نتیجه دیدار الدحیل و الشرطه بود/ صعود استقلال دست خودش است پیروز قربانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص عملکرد استقلال مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: بازی تحت تاثیر نتیجه دیدار الدحیل و الشرطه بود. الاهلی فقط برای برد مقابل استقلال به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قربانی: بازی دو تیم تحت تاثیر نتیجه دیدار الدحیل و الشرطه بود/ صعود استقلال دست خودش است

پیروز قربانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص عملکرد استقلال مقابل الاهلی عربستان اظهار داشت: بازی تحت تاثیر نتیجه دیدار الدحیل و الشرطه بود. الاهلی فقط برای برد مقابل استقلال به زمین آمد و البته استقلال هم منطقی بازی کرد.

وی افزود: استقلال اگرچه تحت فشار زیادی قرار گرفت ولی این استراتژی کادر فنی بود. بالانس خوبی در ترکیب تیم صورت گرفت و نسبت به ۲ دیدار گذشته مقابل الدحیل شرایط بهتر بود.

مدافع اسبق استقلال تاکید کرد: تیم در نیمه اول به لحاظ حفظ توپ دچار مشکل بود و به همین دلیل کادر فنی سعید مهری را وارد زمین کرد. بعد هم شجاعیان وارد زمین شد تا توپ را بیشتر در اختیار داشته باشد.

قربانی در خصوص تعویض‌های مجیدی عنوان کرد: احمد موسوی در نیمه اول خوب بازی کرد ولی چون شجاعیان تکنیک بیشتری دارد، او را به زمین آوردند که توپ را بیشتر در میانه زمین به نفع استقلال حفظ کند. کادر فنی ضعف نیمه اول را خوب تشخیص داد و به همین دلیل دست به تعویض بازیکنان در ابتدای نیمه دوم زد. البته نباید از عملکرد خوب ووریا غفوری گذشت چون واقعا با تمام توان بازی کرد.

وی در خصوص اینکه سرنوشت گروه استقلال با تیم‌های ۸ امتیازی به روز آخر کشیده شده است، گفت: استقلال صدرنشین است و همه چیز دست خودش است. بازی الاهلی و الدحیل برای هر دو تیم حکم مرگ و زندگی را دارد. به همین دلیل استقلال با برد الشرطه می‌تواند بی دردسر صعود کند. البته تفاضل گل تیم ما بیشتر است.

این خبر را هم ببینید:  رتبه دوم بیتومین کشور، اما جزو صدرنشینان در آمار بیکاری!/ بزرگترین معدن گیلسونیت در ایلام است

کاپیتان اسبق استقلال در پاسخ به اینکه آیا از باخت الدحیل به الشرطه تعجب نکرده است، عنوان کرد: تعجب نکردم چون چون این نتیجه نشان می‌دهد هیچ تیمی در حاشیه امنیت نیست. همه چیز استقلال دست خودش بوده و هست. اگر استقلال در بازی رفت با الدحیل استراتژی مناسبی داشت، الان کار به اینجا نمی‌کشید و صعود کاملا قطعی بود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها