پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
قراردادهای فوتبالیست‌ها زیر ذره‌بین سازمان بازرسی - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

قراردادهای فوتبالیست‌ها زیر ذره‌بین سازمان بازرسی

به گزارش جامعه نیوز:

 قراردادهای فوتبالیست‌ها زیر ذره‌بین سازمان بازرسی

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، مسعود طاهری‌جعفری مدیرکل بازرسی ورزش سازمان بازرسی کل کشور در نشست خبری رئیس سازمان بازرسی کشور در مورد پرونده بازرسی از قراردادهای مربوط به فوتبال، اظهار داشت: در مورد عقد قرارداد و انتخاب برخی سرمربی‌ها ابهاماتی در حوزه ورزش کشور مطرح است.

وی افزود: در مورد یکی از مربیان مطرح کشور عقد قرارداد به درستی انجام نگرفته و باید در کمیته فنی این مساله مطرح و پس از تصویب عقد قرارداد انجام می‌گرفت.

 مدیرکل بازرسی ورزش سازمان بازرسی کل کشور بیان داشت:‌یک مربی که تا سال ۲۰۱۲ متاسفانه هیچ سابقه سرمربیگری مهمی نداشته به کار گرفته شده و الان مشکلاتی ایجاد شده است و فدراسیونی که بدهی دارد پرداخت مالیات این قرارداد را بر عهده گرفته ولی اقدامی انجام نداده است.

طاهری‌جعفر گفت:‌متاسفانه در حوزه قراردادهای فوتبال مشکلاتی وجود دارد و در یکی از تیم‌های مطرح بازیکنی به کار گرفته و جذب شده که رقم‌های بالایی دریافت می‌کنند. به طور مثال به ازای هر گل اعلام کرده یک میلیون و به ازای هر پاس نیم میلیون دریافت می‌کند که باید بررسی‌های لازم در این راستا انجام گیرد.

وی در مورد وضعیت کفاشیان و اقدامات سازمان بازرسی در مورد پرونده آن، گفت: محرومیت این فرد به یک سال کاهش یافته که خرداد این یکسال به اتمام رسید. همچنین روز گذشته کفاشیان به سازمان بازرسی کل کشور آمد و گفت‌وگوهایی با آن انجام گرفت.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  اعتراض بیش از ۸۰ دفتر بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به نحوه استخدام معلمان