رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الإثنين ۲۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 8 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قرائت گزارش مربوط به قیمت فولاد و میلگرد در صحن مجلس حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: گزارش کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره قیمت فولاد و میلگرد هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود. وی افزود: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قرائت گزارش مربوط به قیمت فولاد و میلگرد در صحن مجلس

حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، گفت: گزارش کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره قیمت فولاد و میلگرد هفته آینده در صحن علنی مجلس قرائت می‌شود.

وی افزود: در این طرح علاوه بر ارائه گزارش کمیسیون در این باره قانون‌گذاری نیز پیشنهاد شده است که متن پیشنهاد‌ی به عنوان طرح مطرح می‌شود.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: در طرح پیشنهاد‌ی کمیسیون آمده که فروش فولاد تنها باید از طریق بورس انجام شود و نیز باید ورق‌های فولاد تنها به خریداران و مصرف‌کنندگان نهایی فروخته شود.

حاجی دلیگانی خاطرنشان کرد: نظارت بر این نحوه فروش برعهده وزارت صمت گذاشته شده و با تأیید وزارت صمت باید ورق فولاد به خریداران فروخته شود.

وی در پایان گفت: امروز در کشور ما قیمت سنگ آهن ۵۰ درصد قیمت فوب خلیج فارس است اما قیمت ورق‌ فولاد ۲۰ درصد بیشتر از قیمت جهانی و فوب خلیج فارس است و این به خاطر وجود دلالان و واسطه‌ها در این حوزه است.

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


این خبر را هم ببینید:  محرومیت‌زدایی در مناطق محروم در دستور کار سپاه است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها