رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  قدردانی پیشکسوتان تراکتور از « مالک باشگاه و تاکید بر حمایت از کادر فنی به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جمعی از پیشکسوتان با ارسال نامه‌ای به محمدرضا زنوزی مطلق، به جهت حمایت از کادر فنی بومی تیم از ایشان تشکر کردند. در متن این نامه خطاب به مالک باشگاه آمده […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قدردانی پیشکسوتان تراکتور از « مالک باشگاه و تاکید بر حمایت از کادر فنی

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، جمعی از پیشکسوتان با ارسال نامه‌ای به محمدرضا زنوزی مطلق، به جهت حمایت از کادر فنی بومی تیم از ایشان تشکر کردند.

در متن این نامه خطاب به مالک باشگاه آمده است:

ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های جنابعالی در حمایت از باشگاه مردمی تراکتور،از  رسول خطیبی فرزند این خطه  به عنوان سرمربی تیم تراکتور، بابت کسب نتایج ارزشمند و دمیدن روح تازه ‌در رگ‌های این باشگاه کمال تقدیر و تشکر را داشته، یقین داریم این باشگاه مردمی با تدابیر هوشمندانه، فنی و تخصصی‌ و کادر فنی تیم که از پیشکسوتان  و سرمایه‌های این باشگاه می‌باشند‌، حمایت‌های جنابعالی و تمامی اهالی فوتبال آذربایجان بویژه همراهی و همدلی  پیشکسوتان باشگاه تراکتور، در مسیر پیشرفت و موفقیت گام بر خواهد داشت.

 بدین وسیله ما جمعی از پیشکسوتان باشگاه تراکتور ‌که در همه حال در سختی‌ها‌، سرما و گرما پشتیبان‌ و همراه تیم بوده‌ایم‌، ضمن اعلام حمایت و پشتیبانی‌ کامل و همه جانبه از سرمربی تیم و کادر فنی‌‌، آرزومندیم‌ در مسابقات آسیایی و همچنین در مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، با کسب نتایج خوب‌، انشاالله بزودی  شاهد‌ مقام‌ قهرمانی تیم ‌در آسیا و ایران که آرزوی دیرینه هواداران وفادار باشگاه بزرگ تراکتور ایران است، باشیم.

در پایان پیشنهاد می‌شود با توجه به تجربیات پیشکسوتان که برخی از آنها هم اینک در کادر فنی زحمات زیادی را متقبل می‌شوند، در آینده  از جمع بزرگ این پیشکسوتان برای ‌موفقیت و‌ پیشبرد اهداف عالی تیم‌ استفاده  گردد، که بازیکنان دیروزی همان اساتید امروزی می‌باشند‌.

این خبر را هم ببینید:  راه‌اندازی نرم‌افزار جامع شهرسازی همدان طی دو ماه آینده

انتهای پیام/۶۰۰۱۷


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها