رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۷ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 19 May

به گزارش جامعه نیوز:  قدردانی فرماندار دنا از شوراهای اسلامی/همکاری نمایندگان مردم در حوادث زلزله و آتش‌سوزی‌ به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت، عبدالحمید پناهی فرماندار دنا در خصوص روز شوراها اظهار کرد: شوراها نمادی از مردمسالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی هستند. مسئول ارشد اجرایی در شهرستان دنا گفت: تشکیل شوراهای اسلامی در نهم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قدردانی فرماندار دنا از شوراهای اسلامی/همکاری نمایندگان مردم در حوادث زلزله و آتش‌سوزی‌

به گزارش خبرگزاری فارس از سی‌سخت، عبدالحمید پناهی فرماندار دنا در خصوص روز شوراها اظهار کرد: شوراها نمادی از مردمسالاری دینی در نظام جمهوری اسلامی هستند.

مسئول ارشد اجرایی در شهرستان دنا گفت: تشکیل شوراهای اسلامی در نهم اردیبهشت ماه سال ۵۹ در راستای مردمسالاری دینی و از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بنا به فرمان تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در ایجاد حلقه‌ای ارتباطی بین مردم و دولت بوده و در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی نقش به سزایی داشته است.

وی افزود: یقینا خدمت بی‌منت به شهروندان دنا در یکسال گذشته انجام خدمات مشارکتی در کنترل ویروس کرونا، آتش سوزی‌ها در لباس عضویت در شوراها توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است.

فرماندار دنا با تبریک روز ملی شوراهای اسلامی و قرار گرفتن در آستانه انتخابات دوره ششم شوراهای اسلامی شهر و روستا از زحمات و خدمات اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان صمیمانه قدردانی می‌‌کنم.

وی ابراز امیدواری کرد که مردم این شهرستان با حضور گسترده و هوشمندانه در انتخابات ۱۴۰۰ افراد توانمند و شایسته‌ای را برای شوراهای اسلامی شهر و روستا در  شهرستان دنا  برگزینند.

انتهای پیام/
      


این خبر را هم ببینید:  کشف محموله سلاح‌های تروریستی در غرب کشور

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها