رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش جامعه نیوز:  قدرتعلی حشمتیان برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، قدرتعلی حشمتیان رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان عصر امروز (سه شنبه ۷ اردیبهشت‌ماه) طی نشست خبری در جمع اصحاب رسانه در محل مرکزی حزب همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) طی بیانیه‌ای برای سیزدهمین […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قدرتعلی حشمتیان برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد

به گزارش خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، قدرتعلی حشمتیان رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان عصر امروز (سه شنبه ۷ اردیبهشت‌ماه) طی نشست خبری در جمع اصحاب رسانه در محل مرکزی حزب همزمان با ولادت امام حسن مجتبی (ع) طی بیانیه‌ای برای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرد. 

وی در این نشست خبری گفت: تصمیم گرفتم بیایم تا فساد را ریشه کن کنم و شعار استقلال آزادی جمهوری اسلامی عینیت یابد و ایران را سربلند و ایرانی را در سراسر گیتی سربلند‌تر کنم. 

حشمتیان ادامه داد: حدود ۴۳ سال از پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری بنیان گذار جمهوری اسلامی می گذرد و کمتر از هزار نفر خود را قیم مردم می دانند و به عنوان اصولگرایی و اصلاح طلبی به صورت دوره‌ای دمکراسی را حاکم و اجازه ورود افراد غیر از خود را به حیطه قدرت نمی‌دهند. 

رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان گفت: دو جریان اصولگرا و اصلاح طلب جریان سوم که مستقلین هستند را به حساب نمی آوردند و حکومت را از  آن خود کردند. 

وی افزود: آمده‌ام تا شعار «اصولگرا اصلاح طلب دیگه تمومه ماجرا» را عینیت ببخشم و اصولگرایی و اصلاح‌طلبی باید بعد از ۴۳ سال جای خود را به مستقلان بدهند. میدانم در این راه سنگ‌های زیادی بر سر راه من خواهد بود.

حشمتیان گفت: من از رد صلاحیت ترسی ندارم چرا که نقطه تاریکی در کارنامه من نیست.

رییس جبهه مستقلین و اعتدالگرایان خاطرنشان کرد: من مخالف برجام ‌نیستم اما برجام واقعی باید با در نظر گرفتم مسائل اقتصادی و اجتماعی توامان در نظر گرفته شود.

این خبر را هم ببینید:  تاکید بر همکاری ایران و ترکیه علیه سازمان‌های تروریستی در مرزهای مشترک

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: باید بررسی کنیم که چرا در سال ۹۹ چندبار در مراکز هسته‌ای خرابکاری شد. ترور دانشمندان هسته‌ای همچون شهید فخزی‌زاده چرا صورت گرفت.

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها