رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 5 خبر


  • دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الإثنين ۵ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Monday 17 May

به گزارش جامعه نیوز:  قاچاقچیان در کرمانشاه زمین گیر شدند/ کشف ۱۰۴ کیلو تریاک در بار هندوانه به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در خصوص فعالیت یک باند و اینکه قصد انتقال محموله‌ای از […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قاچاقچیان در کرمانشاه زمین گیر شدند/ کشف ۱۰۴ کیلو تریاک در بار هندوانه

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار علی‌اکبر جاویدان اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان در خصوص فعالیت یک باند و اینکه قصد انتقال محموله‌ای از استان‌های جنوبی به کرمانشاه را دارند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی مسیر حرکتی کامیون قاچاقچیان شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در محل مناسب مستقر شدند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به محض مشاهده کامیون مورد نظر اقدام به توقیف آن کرده و ۱۰۴ کیلوگرم تریاک که به شکل ماهرانه‌ای در بار هنداونه مخفی شده بود، کشف کردند.

جاویدان همچنین از دستگیری چهار نفر در این خصوص و معرفی آن‌ها به دستگاه قضائی خبر داد و گفت: کامیون متعلق به قاچاقچیان هم روانه پارکینگ شد.

وی با اشاره به کشف بیش از ۴۹۸ کیلوگرم انواع مواد مخدر در سال جاری، گفت: این مقدار کشفیات نسبت به مدت مشابه سال قبل که ۱۳۹ کیلوگرم بوده است بیش از ۳۳۰ درصد رشد نشان می‌دهد.

رئیس پلیس استان کرمانشاه همچنین در پایان از دستگیری ۸۲۰ نفر در رابطه با مواد مخدر خبر داد و گفت: این افراد شامل قاچاقچی، حمل کننده، نگهدارنده، خرده فروش، توزیع کننده، معتاد و … می‌شود.

انتای پیام/پ


این خبر را هم ببینید:  حمایت دارویی بیماران مبتلا به کرونا در طرح همای رحمت هلال احمر استان مرکزی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها