رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۲ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 26 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قانون «لغو تحریم‌ها» با هماهنگی شورای عالی امنیت بوده/ بیانیه دبیرخانه شورا بی‌صداقتی‌ها را نمایان کرد روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مصوبه اخیر مجلس درباره لغو تحریم‌ها گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قانون «لغو تحریم‌ها» با هماهنگی شورای عالی امنیت بوده/ بیانیه دبیرخانه شورا بی‌صداقتی‌ها را نمایان کرد

روح الله متفکر آزاد نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به مصوبه اخیر مجلس درباره لغو تحریم‌ها گفت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از منافع ملت ایران با هماهنگی همه ارکان نظام تدوین و تصویب شده است.

وی افزود: این مصوبه دست دولت را برای ایفای حقوق ملت باز کرده و در واقع جاده یک طرفه برجام برای اجرای تعهدات را به یک جاده دوطرفه تبدیل کرده است.

عضو هیات رئیسه مجلس اظهار داشت: قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌‌ها به دنبال آن است که منافع ملت و منافع کشور در حوزه مسائل علمی در کنار یکدیگر محقق شود و این مصوبه ضمن احقاق حقوق کشور در حوزه مسائل علمی، منافع و مسائل معیشتی مردم را نیز مدنظر قرار داده است.

متفکر آزاد خاطرنشان کرد: به دنبال این مصوبه مجلس برخی‌ها در اظهارنظرهای خود مطرح می‌کردند که مصوبه مجلس با تصمیمات شورای عالی امنیت ملی مغایرت دارد و هماهنگی‌ها در این باره با این شورا به عمل نیامده است و حال آنکه هماهنگی‌ها با همه ارکان‌های نظام در این زمینه انجام شده بود.

وی در پایان با بیان اینکه بیانیه دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی بی‌صداقتی‌ برخی را نمایان کرد، گفت: شورای عالی امنیت ملی با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که مجلس هماهنگی‌های لازم را با این شورا در باره مصوبه اخیر خود درباره اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها داشته است.

این خبر را هم ببینید:  تصمیم‌گیری درباره رد و یا تأیید کلیات بودجه در نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق با قالیباف

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها