رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۴ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 26 February
اوقات شرعی

جامعه نیوز

به گزارش جامعه نیوز:  قالیباف پیش از ترک مسکو: توجه اصلی در سفر به روسیه مسائل اقتصادی بود به گزارش خبرنگار اعزامی خرگزاری فارس به روسیه، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان سفر به روسیه درباره دستاوردهای این سفر، اظهار داشت:در این سفر یکی از موضوعات مهم ما توجه به مسائل اقتصادی بود. […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قالیباف پیش از ترک مسکو: توجه اصلی در سفر به روسیه مسائل اقتصادی بود

به گزارش خبرنگار اعزامی خرگزاری فارس به روسیه، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان سفر به روسیه درباره دستاوردهای این سفر، اظهار داشت:در این سفر یکی از موضوعات مهم ما توجه به مسائل اقتصادی بود.

وی افزود: نخستین جلسه ما در بدو ورود به روسیه با تجار روسی و ایرانی در این کشور بود و علی‌رغم اینکه بنده قبل از سفر بررسی‌های دقیقی در این زمینه صورت داده بودم اما بنا داشتیم که نظرات آنها که نظرات آنها را نیز مستقیم بشنویم.

قالیباف یادآور شد: صحبت ها و رایزنی‌هایی با دومای روسیه، شورای فدراسیون روسیه و روسای کمیسیون های اقتصادی و روسای دوما در روسیه با اولویت مسائل اقتصادی صورت دادیم.

وی با اشاره به دیدار خود با دبیرکل اورآسیا، تصریح کرد: در دیدار با دبیرکل اورآسیا به مسائل اقتصادی پرداختیم که همه این دیدارها و بررسی ها حکایت از این داشت که فرصت های بسیار خوبی در سرمایه گذاری و تبادلات تجاری در صادرات و واردات در توسعه زیر ساخت های مربوط به کریدور شمال و جنوب وجود دارد و می توان کارهای جدی و اساسی صورت داد.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  تخصیص قیر رایگان به پروژه‌های عمرانی مطلوب است اما باید جلوی مفاسدش را گرفت

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها