رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قالیباف: هرگاه در برابر تروریست‌های کت شلواری ایستاده‌ایم پیروزی‌های بزرگ تاریخی رقم خورده است به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۹) گفت: ۲۸ مرداد برای ملت ایران یک نماد روشن و بدون نیاز به تحلیل‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قالیباف: هرگاه در برابر تروریست‌های کت شلواری ایستاده‌ایم پیروزی‌های بزرگ تاریخی رقم خورده است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (چهارشنبه ۲۹ مرداد ۹۹) گفت: ۲۸ مرداد برای ملت ایران یک نماد روشن و بدون نیاز به تحلیل‌های چند لایه است که آمریکا دشمن قسم خورده ملت ایران است و تنها راه حفظ منافع ملی ما در برابر این دشمن قسم خورده قوی‌ شدن است.

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت:‌هر گاه حاکمان وکارگزاران مردم به این دشمن اعتماد کردند مردم متضرر شدند، منابع ما به تاراج رفته است و امنیت کشور به خطر افتاده و ملت ما تحقیر شده است. هر گاه در برابر این تروریست‌های کت و شلواری ایستاده‌ایم و با عقلانیت و تدبیر معیشت و رفاه و زندگی مردم را به خواست آنها گره نزده‌ایم ظرفیت ملت ما با وعده‌های الهی هم افزا شده و پیروزی‌های بزرگ تاریخی رقم خورده است.

وی افزود:‌معیشت مردم و پیگیری مسائل آنها تنها با واقع‌بینی، عمل‌گرایی و عقلانیت و تکیه بر مردم ممکن است نه با نشستن بی‌حاصل و امید بستن به دشمنان گره‌ای از مشکلات مردم باز می‌شود و نه با شعار دادن‌های بدون پشتوانه اجرایی و بدون راهکارهای عملیاتی این امر میسر است.

قالیباف گفت:‌اگر ما ظرفیت‌های عظیمی که در کشور وجود دارد را بشناسیم و با رویکرد اقتصاد مردمی به ظرفیت‌های ملت ایران تکیه کنیم و به سنت‌های الهی باور داشته باشیم مطمئن هستیم مشکلات اقتصادی حل شده و انقلابی در وضعیت معیشت مردم ممکن است.

ادامه دارد….


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها