رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 111 خبر


  • سه شنبه ۶ آبان ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 27 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قالیباف: منطق دفاع مقدس یعنی باور به توان مردم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۹) با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس،‌گفت: منطق دفاع مقدس یعنی باور به توان مردم و اعتقاد راسخ به […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قالیباف: منطق دفاع مقدس یعنی باور به توان مردم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی امروز مجلس (یکشنبه ۳۰ شهریور ۹۹) با تبریک فرا رسیدن هفته دفاع مقدس،‌گفت: منطق دفاع مقدس یعنی باور به توان مردم و اعتقاد راسخ به این که سنت‌های الهی تخلف ناپذیر هستند.

 رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر گاه مردم را باور کنیم پیروز خواهیم شد  هر گاه آنها را فراموش کنیم و در راس امور ندانیم در چشم بر هم زدنی شکست بر ما چیره خواهد شد.

وی افزود: دفاع مقدس برای ما مدرسه مردم باوری است. به عینه دیده‌ایم چگونه در ابتدای جنگ هنگامی که باوری به حضور آنها توسط مسئولان وجود نداشت چگونه دشمنان پیشروی کردند و چگونه تنها چند ماه پس از حضور گسترده مردم و باور واقعی به توان ملت عملیات‌هایی مانند شکست حصر آبادان، طریق‌القدس و فتح‌المبین در ابتدای سال ۶۱ به وقوع پیوست.

قالیباف گفت: آن منطق همچنان زنده و پیش روی ماست. اگر مردم را فراموش کنیم که شکست می‌خوریم و اگر به توان آنها باور داشته باشیم و کار را به آنها واگذار کنیم پیروزی حاصل خواهد شد.

 رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: شعار هفته دفاع مقدس امسال شعاری پرمغز و درس‌آموز است. ما قوی هستیم. این همان منطقی است که باعث شکست‌های امروز دشمنان مردم ایران شده است.

ادامه دارد…


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها