رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۶ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 20 January
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قالیباف: مجلس در بررسی بودجه ۱۴۰۰ در جهت مردم‌سازی اقتصاد حرکت خواهد کرد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف در در نطق پیش از ‌دستور خود در نشست علنی در نشست علنی امروز (چهار شنبه ۱۲ آذر ماه ۹۹) گفت: مجلس در بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ به فضل خداوند […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قالیباف: مجلس در بررسی بودجه ۱۴۰۰ در جهت مردم‌سازی اقتصاد حرکت خواهد کرد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدباقر قالیباف در در نطق پیش از ‌دستور خود در نشست علنی در نشست علنی امروز (چهار شنبه ۱۲ آذر ماه ۹۹) گفت: مجلس در بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ به فضل خداوند در جهت اصلاح ساختار بودجه‌نویسی با محوریت مردم سازی اقتصاد، عدالت اجتماعی، کوچک کردن دولت، کاهش وابستگی به نفت و توجه ویژه به طبقات پایین و متوسط جامعه و رفع تبعیض و برداشتن بار مشکلات معیشتی از دوش مردم حرکت خواهد کرد.

رئیس مجلس اظهار داشت: کاری که بالاخره باید در بلندمدت اتفاق بیفتد، اصلاح بودجه به نفع مردم است. بودجه‌ای عادلانه، مردمی و با کاهش وابستگی به نفت می‌تواند اقتصاد ما را قوی کند.

وی افزود: ما با توجه به لایحه پیشنهاد‌ی دولت تلاش خواهیم کرد تا برخی محورهای اصلی اصلاح ساختار بودجه را حتی بر مبنای این پیشنهاد فعلی عملی کنیم و مقدمات اصلاح نهایی را از همین امسال آغاز کنیم.

قالیباف خاطرنشان کرد: در بسته اقتصاد مردمی توجه به مشارکت مردم در اقتصاد و واگذاری دارایی‌ها به آحاد مردم مدنظر مجلس است. امیدواریم در لایحه پیشنهاد‌ی نیز به این محورها توجه شده باشد.

ادامه دارد …


این خبر را هم ببینید:  استاندار کربلا: روز عرفه و عید قربان زائر نمی‌پذیریم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها