رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 67 خبر


  • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 20 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قالیباف: مادر شهید همت فرزندی دلیر و قهرمان را تربیت کرد به گزارش خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت مادر سردار شهید محمد ابراهیم همت را تسلیت گفت. متن این پیام به شرح ذیل است: بسم‌الله‌الرحمن الرحیم انالله و اناالیه راجعون‌ درگذشت بانوی فاضله […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قالیباف: مادر شهید همت فرزندی دلیر و قهرمان را تربیت کرد

به گزارش خبرگزاری فارس، محمد باقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت مادر سردار شهید محمد ابراهیم همت را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله‌الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون‌

درگذشت بانوی فاضله و صبور حاجیه خانم نصرت همت  مادر سردار شهیدحاج محمدابراهیم همت فرمانده سرافراز لشگر محمدرسول‌الله (ص) موجب تأسف و تأثر شد.
آن مادر بزرگوار و شکیبا در دامن پر مهر خود این گونه فرزند دلیر و قهرمانی را تربیت کردند که با رشادت و جانفشانی توانست در تاریخ مقاومت این ملت برای همیشه جاویدان بماند.
اینجانب ضمن تسلیت به مردم مقاوم و شریف شهرضا و استان اصفهان، خانواده محترم‌ بویژه برادران و فرزند آن‌ شهید آقای محمد مهدی همت و سایروابستگان، برای آن مرحومه مغفوره که اینک در جوار فرزند شهیدش آرام گرفته  رحمت و علودرجات و برای بازماندگان صبر و اجر از درگاه خداوند متعال مسألت می‌کنم.

محمدباقرقالیباف
رییس مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/ 


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها