رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۶ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 18 April

به گزارش جامعه نیوز:  قالیباف: خداباوری، خودباوری و مردم‌باوری سه عنصر پیروزی انقلاب بود به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ محمدباقر قالیباف در مراسم اختتامیه «همایش ملی رفیق خوشبخت ما»، گفت: نیروهای جوان نیروهای فطرتاً پاک و پرتلاش و پرحرکت هستند، آن هم حرکت به سمت خدمت به کسانی که نیازمند این خدمت در حوزه‌های […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قالیباف: خداباوری، خودباوری و مردم‌باوری سه عنصر پیروزی انقلاب بود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌ محمدباقر قالیباف در مراسم اختتامیه «همایش ملی رفیق خوشبخت ما»، گفت: نیروهای جوان نیروهای فطرتاً پاک و پرتلاش و پرحرکت هستند، آن هم حرکت به سمت خدمت به کسانی که نیازمند این خدمت در حوزه‌های مختلف هستند. 

رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سازمان‌های مردم‌نهادی همچون سازمان بسیج و سازمان جوانان هلال احمر، تبلور حضور سازمان‌یافته و مسئولیت‌پذیر یک جامعه و یک ملت هستند و پیشقراولان این حرکت‌اند و برای همه کارها پیشتازند.

وی افزود: سه عنصر مهمی که ما را در انقلاب اسلامی به پیروزی رساند، خداباوری، خودباوری و کمک گرفتن از مردم است. 

قالیباف خاطرنشان کرد: در حوزه خداباوری به این معناست که ما در هر کجا و هر شرایطی هستیم پایبند سنت‌های الهی باشیم. سنت‌های الهی قابل تغییر نیستند. این سنت‌ها نه تبدیل می‌شوند و نه تغییر. اگر به سنتهای الهی اعتقاد داشته باشیم هیچ‌گاه تسلیم هیچ ظلمی نمی‌شویم و انسان‌دوستی و مهرورزی همیشه در ذهن ماست.

رئیس مجلس اظهار داشت: علاوه بر این ما باید خودمان را هم باور داشته باشیم و به اراده و تلاش خودمان و فکر و اندیشه‌مان ایمان داشته باشیم و ما می‌توانیم که امام خمینی(ره) می‌فرمودند در همه عرصه‌ زندگی‌مان نشان دهیم. هیچ کجا سختی‌ها ما را بازندارد. هیچ کجا فشار دشمن ولو با هر قدرتی باشد ما را نباید از ادامه مسیر بازبدارد.

ادامه دارد… 


این خبر را هم ببینید:  بذرپاش: از شکایتم صرفنظر کردم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها