پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
قالیباف ترور شد - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

قالیباف
اسلاید مهم پیشخوان تیتر روز سیاست

قالیباف ترور شد

قالیباف کاندیدای مجلس یازدهم شورای اسلامی طی عملیاتی از پیش طراحی شده توسط منافقین، اصلاح طلبان، انقلابی نماها و سلطنت طلب ها در تهران مورد حمله تروریستی قرار گرفت و به فیض شهادت نائل آمد.

قالیباف در سن ۱۸ سالگی وارد جبهه های جنگ شد و در ۲۲ سالگی به فرماندهی لشکر ۵ نصر خراسان رسید، قالیباف پس از پایان جنگ و در سال ۱۳۷۶ به دستور مقام معظم رهبری عهده‌دار فرماندهی نیروی هوایی سپاه شد.

پس از آن فرماندهی نیروی انتظامی را برعهده گرفته و در ایستگاه آخر دوران مدیریتی خود ۱۲ سال شهردار تهران بود،
او پس از شهرداری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام شد و در سال ۹۸ کاندیدای مجلس یازدهم شد.

دشمنان او که چند سالی به دنبال ترور او بودند ضربه خود را بالاخره وارد کردند و در نهایت این سردار اسلام و مدیر جهادی را شهید کردند.

برنامه ریزی این عملیات ترور در ۹ شهریور ۹۵ با دادن گزارش دروغ املاک نجومی توسط حکیمی پور عضو شورای شهر تهران در آن سال به یاشار سلطانی مدیر مسئول سایت معماری نیور کلید خورد که این ترور کور با ورود قوه قضاییه و بررسی دقیق مشخص شد که گزارش املاک نجومی خلاف واقع بوده و برای یاشار سلطانی به عنوان عامل ترور حکم قضایی صادر گشت.

عملیات های ناموفق ترور تا سال ۹۸ همچنان ادامه داشت و با عنوان های همچون قالیباف تکنوکرات، قالیباف و فتنه ۸۸، قالیباف و مذاکرات برجام، خیریه ی همسر قالیباف، بلدمرتبه سازی در منطقه ۲۲، لیست اموال، حمله گازانبری و غیره در خبرگزاری ها و رسانه های وابسطه به جریان ترور پخش میشد.

این خبر را هم ببینید:  مناطق آزاد تبدیل به یک قلک و حیاط خلوت برای انجام امور سیاسی و اقتصادی برخی مدیران شده است

در آخرین عملیات ناموفق این شبکه، میرلوحی عضو شورای شهر تهران با متهم کردن قالیباف به بدهی سنگین شهرداری تهران سعی در ترور شخصیتی قالیباف قبل از انتخابات مجلس یازدهم داشت که شکست خورد و با بررسی های قوه قضاییه میرلوحی به نشر اکاذیب محکوم شد زیرا نتوانست حرف خود را که هیچ سند و مدرکی نداشت اثبات کند.

طبق آخرین اخبار و  برنامه ریزی صورت گرفته قرار است در هفته های پایانی بهمن ۹۸ با  کمک شخصی به اسم صبا پیک آذر هماهنگ قالیباف را ترور کنند.

قبل از صبا پیک آذر در هفته های ابتدای بهمن ۹۸ یاشار سلطانی یکی دیگر از عوامل ترور نافرجام قالیباف با انتشار اسناد سوخته سعی در تخریب قالیباف داشت که با هوشیاری قوه قضاییه وی موفق به این عمل نشد.

قالیباف شهید ترور رسانه است زیرا این عملیات های برنامه ریزی شده توسط گروه ها و شخصیت های منافق و کور همچنان ادامه دارد.

شهید حاج قاسم سلیمانی، سردار دلها توسط برنامه ترور هماهنگ آمریکا به شهادت نائل شد و امروز یار و همرزمش قالیباف شهید ترور رسانه شده است، مردی که در کارنامه خود جز خدمت به ملت بدون منت و خستگی ندارد.

در حالی که قالیباف به تمامی دروغ های منشتر شده علیه خود پاسخ داده اما همچنان پیرزن های رسانه ای و گروه های ترور از صندوقچه های خود حرف های سوخته ای را در میاورند بلکه بتوانند مرد جهادی و ایمان این روزهای ایران را ترور کنند.
قطعا شهادت پاداش تلاش در همه ی این سال ها برای قالیباف مدیر جبهه و جنگ در تمامی میدان هاست.

این خبر را هم ببینید:  مخالف وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی/ سعیدی: ضرغامی توجه جدی به جذابیت های گردشگری ایران نداشته است

یادداشت / شریف زمانی