پایگاه خبری جامعه نیوز دیگر بروز رسانی نمی شود و از این پس اخبار را در پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین دنبال کنید - رفتن به پایگاه خبری ملت بیدار آنلاین
قاضی‌زاده: دهه فجر مقطع طلوع خورشید اسلام و رهایی ایران است - پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه

قاضی‌زاده: دهه فجر مقطع طلوع خورشید اسلام و رهایی ایران است

به گزارش جامعه نیوز:

 قاضی‌زاده: دهه فجر مقطع طلوع خورشید اسلام و رهایی ایران است

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در نطق پیش‌دستور خود در نشست علنی امروز (دوشنبه ۲۰ بهمن ماه ۹۹) مجلس گفت: دهه فجر سرآغاز طلوع خورشید اسلام و مقطع رهایی ملت ایران و بخشی از تاریخ ماست که گذشته را از آینده جدا کرده است.

نایب رئیس اول مجلس اظهار داشت: در ظلم شب جولان تاریکی طاغوت و سکوت سرد زمستان بیداد ناگهان این انقلاب خمینی بود که سپیده‌دم طلوع فجر را از مشرق زمین فرا گرفت و فرارسیدن بهار عدالت‌گستر را نوید داد که والفجر و لیال عشر.

وی افزود: در حقیقت قیام امام روح الله با همراهی مردم ایران منادی بیدارباش بشریت برای استقبال از خورشید ولایت عظما بود که خود فرمود این رشادت‌ها از سحر شهیدان است و ما منتظر رؤیت خورشیدیم.

قاضی زاده خاطرنشان کرد: آغاز عصر امام روح الله، آغازی بر پایان شبی پرالتهاب و مژده فرا رسیدن مطلع الفجر ورود مستضعفین جهان به دوره بین الطلوعین تاریخ برای درک مطلع‌الشمس به رهبری امام خامنه‌ای است.

نایب رئیس اول مجلس اظهار داشت: بی شک این زمزمه شهدای انقلاب است که با وقوع انقلاب اسلامی و ظهور انسان کاملی چون امام(ره) بشر وارد عهدی تاریخی و جدید شده است. «عصر رجعت بشریت به معنویت، اخلاق و توحید». عصری که به انقلاب جهانی امام عصر(عج) و ظهور دولت پایدار حق منتهی خواهد شد.

ادامه دارد…


این خبر را هم ببینید:  طلا تا ۲۰۷۲ دلار هم بالا رفت