رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 13 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قاضی‌زاده: حتی یک چهارم وعده دولت درباره یک میلیون و ۳۰۰ هزار دوز واکسن کرونا محقق نشد به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نائب رئیس اول مجلس در یادداشتی عنوان کرد که ایمن‌سازی از بیماری کرونا از طریق واکسیناسیون در کشورهای مختلف به سرعت در  حال افزایش است، […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قاضی‌زاده: حتی یک چهارم وعده دولت درباره یک میلیون و ۳۰۰ هزار دوز واکسن کرونا محقق نشد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نائب رئیس اول مجلس در یادداشتی عنوان کرد که ایمن‌سازی از بیماری کرونا از طریق واکسیناسیون در کشورهای مختلف به سرعت در  حال افزایش است، اما در کشور ما و در دولت تدبیر و امید وعده یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار دوز واکسن در سال ۹۹ حتی در یک‌چهارم آن هم محقق نشده است.

متن کامل یادداشت نائب رئیس مجلس در رابطه با موضوع واکسیناسیون کووید۱۹ به شرح زیر است:

اهمیت واکسیناسیون در قطع زنجیره انتقال برای رسیدن به ثبات در مدیریت همه‌گیری بیماری کووید۱۹ در محافل و مجامع علمی به خوبی مطرح گردیده و در همین راستا سرعت ایمن‌سازی در کشورهای مختلف با سرعت چشمگیری رو به افزایش می‌باشد، در حالی که همچنان در دولت تدبیر وعده یک میلیون و سیصد هزار دوز واکسن در فاز اول تا انتهای سال ۹۹ حتی به میزان یک‌چهارم نیز محقق نشد.

بعد از اینکه دولت نتواتست به وعدههای کمی واکسیناسیون خود در فاز اول جامه عمل بپوشاند، عدول از سند خود را در دستورکار قرار داد و بی نظمی‌هایی در  اولویت‌بندی ایمن‌سازی شکل گرفت و شاهد آن بودیم که بدون تکمیل شدن اولویت‌های فاز اول، پوشش ناقصی از فازهای بعدی را داشته باشیم.

به صورت ویژه توصیه می‌شود پوشش واکسیناسیون با سرعت بیشتر و برنامه‌ریزی دقیق‌تری پیگیری شود تا شاهد شرایط بهتری در کشور باشیم.

 با توجه به نشانه‌های خیز چهارم بیماری در کشور، از مردم عزیز مصرانه تقاضا داریم تا اصول بهداشتی را به صورت جدی رعایت نمایند تا در شرایط بحرانی دیگری قرار نگیریم.

این خبر را هم ببینید:  تاکید روحانی بر توسعه و تقویت روابط راهبردی با همسایگان/ وزارتخانه‌ها به دنبال روابط خارجی باشند

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها