رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۵ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 23 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  قاضی‌زاده: ارتباط امارات با رژیم صهیونیستی اعلام ارتداد از سوی این کشور است سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به برقراری ارتباط بین امارات و رژیم صهیونیستی گفت:‌اینکه یک کشور مسلمان مثل امارات رسما و علنا […]

به گزارش جامعه نیوز:

 قاضی‌زاده: ارتباط امارات با رژیم صهیونیستی اعلام ارتداد از سوی این کشور است

سیدامیرحسین قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به برقراری ارتباط بین امارات و رژیم صهیونیستی گفت:‌اینکه یک کشور مسلمان مثل امارات رسما و علنا ارتباط خود با رژیم صهیونیستی را برقرار می‌کند در واقع یک نوع اعلام ارتداد از سوی این کشور است.

وی افزود: اسلام به عنوان یک دین یکسری بایدها و نبایدها و قواعد و  الزامات خود را دارد و یکی از الزامات دین اسلام دفاع از مظلوم و مقابله با ظالم است.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت:‌ وقتی امارات رسما ارتباط خود با اسرائیل را برقرار و آن را اعلام می‌کند در واقع این برقراری و اعلام ارتباط صدور یک بیانیه مبنی بر ارتداد این کشور است.

قاضی‌زاده خاطرنشان کرد:‌البته امارات پیش از این هم به صورت پنهانی ارتباطات امنیتی سیاسی با رژیم صهیونیستی داشته و امروز این ارتباطات علنی شده است.

وی افزود:‌علنی شدن ارتباط امارات با رژیم صهیونیستی باعث شده آن تعداد از گروه‌‌های اسلامی که در ارتباطات این کشور با رژیم صهیونیستی تردید داشتند این تردیدشان برطرف شود و در واقع در مقابل این مسئله مقابله کنند.

نائب رئیس مجلس اظهار داشت: طبق آمار گرفته شده ۸۵ درصد از مسلمانان جهان با رژیم صهیونیستی مخالف هستند و وقتی کشوری مثل امارات با  این رژیم ارتباط برقرار می‌کند باید بداند برقراری ارتباط با این رژیم و کنش‌های سیاسی، اقتصادی، امنیتی و .. دیگر کشورها با این کشور در ادامه تاثیر خواهد داشت.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها