پایگاه خبری جامعه نیوز

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

اخبار ویژه سرخط اخبار روز

قادری: دولت توجه جدی به فارس درباره وضعیت بیمارستان ها و تامین دارو کند

به گزارش جامعه نیوز:

 قادری: دولت توجه جدی به فارس درباره وضعیت بیمارستان ها و تامین دارو کند

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، جعفر قادری نماینده مردم شیراز در مجلس امروز (چهارشنبه، ۲۰ مردادماه) در صحن علنی مجلس به استناد ماده ۱۴۰ آئین نامه داخلی مجلس اظهار داشت:  طبق این ماده همه طرح ها و لوایحی که در سامانه بارگذاری می شود یا در اختیار هیات رئیسه قرار می گیرد باید همان جلسه یا نهایتا ۲ جلسه بعد اعلام وصول شود.

وی با اشاره به تذکر صبح امروز خود در صحن علنی مجلس و شائبه بی احترامی به اقوام گفت: در تذکر صبح امروز اگر اینگونه تلقی شد که خدایی نکرده بی احترامی از جانب بنده به ترک زبانان کشور صورت گرفته باید بگویم من هواره به ترک زبانان غیور کشور اردت داشتم و عذرخواهی می کنم زیرا که چنین قصدی نبوده است.

قادری در ادامه به وضعیت استان فارس از لحاظ شیوع و گسترش ویروس کرونا پرداخت و خاطرنشان کرد: فارس در شرایط مناسبی نیست، بیماران از استان های همجوار نیز به این استان می آیند بنابراین دولت باید توجه ویژه ای داشته باشد و نسبت به وضعیت بیمارستان ها و تامین داروی بیماران رسیدگی کند.

قادری  در ادامه در تذکری دیگر به قطعی برق در استان فارس اشاره کرد و گفت: این استان همانند استان های هرمزگان و سیستان و بلوچستان دارای مناطق گرمسیری زیادی است که باید مورد توجه قرار گیرد همچنین کمربندی شیراز به لحاظ روشنایی و آسفالت مشکلات جدی دارد و وزارت راه باید به این مسئله ورود کند.

این خبر را هم ببینید:  آخوندی تخلف کرده و باید محاکمه شود/ به مسکن مردم نگاه سیاسی شده

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادر ادامه به مشکلات دیگر حوزه انتخابیه همچون انتقال آب شرب و شهرک های صنعتی این استان پرداخت.

انتهای پیام/


LEAVE A RESPONSE

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *