رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹
  • الجمعة ۱۳ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Friday 30 October
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز: فینالیست‌های مسابقه قرآنی اسراء معرفی شدند/ اضافه شدن کارت طلایی به رقابت‌ها به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس اسامی فینالیست‌های نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا اعلام شد که بر اساس آن ۴۵ نفر در سه رشته و شش گروه شامل سبک عبدالباسط بالای ۱۶ و زیر ۱۶ سال، […]

به گزارش جامعه نیوز:

فینالیست‌های مسابقه قرآنی اسراء معرفی شدند/ اضافه شدن کارت طلایی به رقابت‌ها

به گزارش خبرنگار قرآن و فعالیت‌های دینی خبرگزاری فارس اسامی فینالیست‌های نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا اعلام شد که بر اساس آن ۴۵ نفر در سه رشته و شش گروه شامل سبک عبدالباسط بالای ۱۶ و زیر ۱۶ سال، سبک منشاوی بالای ۱۶ و زیر ۱۶ سال و سبک مصطفی اسماعیل بالای ۱۶ و زیر ۱۶ سال موفق به راه‌یابی به فینال مسابقات شدند.

در بخش‌های منشاوی و مصطفی اسماعیل ۶ نفر در هر گروه زیر ۱۶ و بالای ۱۶ سال قرار گرفتند اما در رشته‌ تلاوت تقلیدی عبدالباسط با توجه به ویژگی خاص این سبک در بخش زیر ۱۶ سال ۱۰ نفر و در بخش بالای ۱۶ سال تنها دو نفر موفق به راهیابی به فینال مسابقات شدند.

در این دوره همچنین تعداد ۹ نفر از شرکت‌کنندگان (در هر رشته سه نفر) با استفاده از کارت طلایی داوران به فینال راه پیدا‌ کرده‌اند تا به رقابت با دیگر فینالیست‌ها بپردازند. فرصت کارت طلایی به افرادی که از دید داوران استعداد تلقی شده‌اند اهدا شده است.

در نهمین دوره مسابقه تلویزیونی اسرا ۱۰۰۰ نفر فایل‌های صوتی خود را ارسال کردند، از بین این افراد و پس از ارزیابی اولیه ۳۸۰ نفر به عنوان افراد منتخب به مرحله حضوری راه پیدا کردند و در نهایت نیز از بین این افراد ۴۵ نفر به فینال راه پیدا کرده‌اند. زمان برگزاری فینال این مسابقات طی روزهای آینده اعلام می‌شود.

اسامی فینالیست‌های رشته‌های مختلف

رشته مصطفی اسماعیل بالای ۱۶ سال

مهدی عبدلی از البرز
محمدرضا گرجی از البرز
محمدحسین الماسی از کرمانشاه
عرفان کلته از بندرترکمن
امیرحسین فلاحی از گرگان

رشته مصطفی اسماعیل زیر ۱۶ سال

هادی نقوی از اصفهان
محمدمتین حسنی از تهران
نورالمهدی دوستی از ایلام
محمد سلمانی از تبریز
سیدعلی علوی از سبزوار
محمدمهدی بهاری از قزوین
مبین نصیری از آذربایجان غربی

رشته منشاوی بالای ۱۶ سال

مهدی کردلو از زنجان
علیرضا خالقی از اصفهان
علیرضا روزبهانی از تهران
امیرحسین پاک منش از گیلان
ماهان کاظمی از آذربایجان شرقی
علی اعظمی از کرمانشاه

رشته منشاوی زیر ۱۶ سال

محمدمهدی دیوانی از تهران
محمدمهدی طالبیان از قم
امیرحسین جعفرزاده از البرز
مهدیار گودرزی از البرز
احمد عبیاوی از خوزستان
حسین سواری از اهواز

رشته عبدالباسط بالای ۱۶ سال

مجید ملک‌پور آرانی از آران و بیدگل
رضا ابراهیمی از هرمزگان

رشته عبدالباسط زیر ۱۶ سال

سیدامیرعلی ناصری از البرز
امیرحسین محبی از لرستان
محمدرضا حاتمی از تهران
امیرحسین لندرانی از تهران
معین‌رضا شمسکی از مشهد
امیرحسین باقری از البرز
علی‌اصغر علیپور از مشهد
امیرحسین پیوندی از مشهد
محمدعلی پورباقری از مشهد
حسین ملک‌زاده از بوشهر

فینالیست‌هایی که با استفاده از کارت طلایی راه پیدا کردند

رشته عبدالباسط

علیرضا حاجی‌زاده از آذربایجان شرقی
اسماعیل نژاد از آذربایجان شرقی
حسین ایزدی از قم

رشته منشاوی

پرهام نقدی‌لو از تهران
محمد قسم‌زاده از البرز
مهدی پورقنبر از آذربایجان غربی

رشته مصطفی اسماعیل

امیرمحمد میرابی از مازندران
امیرمحمد میر از یزد
سیدامیر نوابی از اصفهان

انتهای پیام/


اخبار مرتبط



تبلیغات

جديدترين خبرها