رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فومنی: باید اصلاح در اصلاحات صورت دهیم/ چهره‌های تکراری اصلاحات بازنشسته شوند محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به استراتژی حزب خود اظهار داشت: این حزب در هر سه انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، شورای اسلامی شهر و روستا […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فومنی: باید اصلاح در اصلاحات صورت دهیم/ چهره‌های تکراری اصلاحات بازنشسته شوند

محمد زارع فومنی دبیرکل حزب مردمی اصلاحات در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به استراتژی حزب خود اظهار داشت: این حزب در هر سه انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی، شورای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری نامزد اختصاصی معرفی خواهد کرد.

وی افزود: استراتژی‌ ما در انتخابات ریاست جمهوری این است که اصلاح در اصلاحات صورت دهیم؛ ‌چراکه معتقدیم باید دگرگونی‌های و همچنین تغییر و تحولات بنیادینی در جریان اصلاحات صورت بگیرد و ما برای آن حرف نو و راهبرد جدیدی داریم.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات اظهار داشت: اصلاحات با حمایت خود از روحانی سرمایه اجتماعی خود را امروز از دست داده است؛ باید تلاش کرد اعتماد از دست رفته مردم را دوباره احیا کنیم اما باید نخست احیاگر جریان جدیدی در اصلاحات باشیم تا بتوانیم در انتخابات آینده تأثیر به سزایی بگذاریم.

فومنی خاطرنشان کرد: وقت آن رسیده که چهره‌های تکراری اصلاحات بازنشسته شوند و میدان را برای تازه نفس‌ها آماده کنند. تا کی قرار است آقایانی که در دولت آقای هاشمی یا خاتمی وزیر بوده‌اند مجدداً وزیر، مدیر و یا رئیس جمهور باشند. پس چه زمانی قرار است نوبت به نسل جوان و تازه نفس اصلاحات برسد؟

وی ادامه داد: انتقاد ما به جریان اصلاحات و اصلاح در اصلاح طلبی بر همین اصل تأکید دارد، هر چند نگاه به سرمایه اجتماعی و حمایت از هویت اصلاح طلبی نیز باید مدنظر باشد.

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات اظهار داشت: متأسفانه کاندیداهایی که اکنون در جریان اصلاحات مطرح هستند توانایی لازم برای اداره یک دکه روزنامه فروشی را هم ندارند، چگونه می‌خواهند کشور را اداره کنند، بنابراین باید با اندیشه و تفکرات نویی وارد انتخابات شد.

این خبر را هم ببینید:  ساقط کردن پهپاد آمریکایی به چالش کشیدن ساختار نظامی آنان بود/ سردار حاجی زاده نماد یک سرباز انقلابی است

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها