رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 433 خبر


  • جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 14 May

به گزارش جامعه نیوز:  فوت مرد ۳۳ ساله‌ بر اثر حمله سگ‌های ولگرد در حاشیه شاهین‌شهر سعید جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: جوان حدود ۳۳ ساله‌های در حاشیه شهر شاهین‌شهر بین اتوبان اصفهان تا مسکن مهر این شهر براثر حمله دسته‌جمعی سگ‌های ولگرد به‌شدت مصدوم شد و در دم […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فوت مرد ۳۳ ساله‌ بر اثر حمله سگ‌های ولگرد در حاشیه شاهین‌شهر

سعید جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شاهین‌شهر اظهار کرد: جوان حدود ۳۳ ساله‌های در حاشیه شهر شاهین‌شهر بین اتوبان اصفهان تا مسکن مهر این شهر براثر حمله دسته‌جمعی سگ‌های ولگرد به‌شدت مصدوم شد و در دم جان باخت.

رئیس اورژانس شهرستان شاهین‌شهر و میمه خاطرنشان کرد: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد فرد فوت‌شده پیش از حمله از شدت ترس بیهوش می‌شود و سگ‌های ولگرد جسد فرد فوت‌شده را پاره‌پاره می‌کنند.

وی به مورد دیگری که هفته گذشته در مناطق حاشیه‌ای مسکن مهر شاهین‌شهر اشاره کرد که متأسفانه یکی از افراد معتاد به زمین خالی از سکنه می‌رود و در حالی که دچار بیش‌مصرفی مواد مخدر(اوردوز) شده بود با حمله سگ‌های ولگرد به‌ شدت مصدوم می‌شود.

جعفری در پایان این نکته را یادآوری کرد که نگرانی اهالی مسکن مهر شاهین‌شهر این است که سگ‌های ولگرد حاشیه شهر به نحوی از این منطقه دور شوند. به گفته ساکنان محلی اغلب  معتادین برای مصرف مواد مخدر به اراضی خالی از سکنه مسکن مهر می‌روند و با خطر مرگ حمله سگ‌های ولگرد مواجه می‌شوند.

انتهای پیام/۶۳۰۹۸/ص۱۰/


این خبر را هم ببینید:  مردم به افراد حاشیه‌دار در شورای شهر رای نمی‌دهند/حلال مشکلات کشور رئیس‌جمهور انقلابی است

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها