رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الجمعة ۲۵ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Friday 7 May

به گزارش جامعه نیوز:  فضای مجازی میزبان برنامه‌های روز قدس بوشهر می‌شود به گزارش خبرگزاری فارس ازبوشهر، حجت‌الاسلام یوسف جمالی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفته قدس ۳۰ ویژه‌برنامه در استان بوشهر تدارک دیده شده که امید است این برنامه‌ها بتواند خلأ برگزار نشدن راهپیمایی روز قدس را پر کند البته امسال به دلیل […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فضای مجازی میزبان برنامه‌های روز قدس بوشهر می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس ازبوشهر، حجت‌الاسلام یوسف جمالی عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در هفته قدس ۳۰ ویژه‌برنامه در استان بوشهر تدارک دیده شده که امید است این برنامه‌ها بتواند خلأ برگزار نشدن راهپیمایی روز قدس را پر کند البته امسال به دلیل شرایط کرونایی راهپیمایی خودرویی و سنواتی سال‌های گذشته برگزار نمی‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر بیان کرد: شعار بزرگداشت هفته قدس “مقاومت فلسطین، مکتب سردار سلیمانی و بیداری اسلامی” نام‌گذاری شده که سعی بر این است در تمام برنامه این شعار اساسی پیاده‌سازی شود.

وی گفت: ویژه‌برنامه‌ای با حضور حسین اکبری دبیر مجمع جهادی بیداری اسلامی و معاون فرهنگی سپاه قدس با عنوان نقش سردار سلیمانی در بیداری اسلامی و مقاومت فلسطین در بوشهر به صورت مجازی روز چهارشنبه برگزار خواهد شد.

این مقام مسؤول تصریح کرد: دوگانگی میدان و دیپلماسی که این روزها با موضوع سردار سلیمانی مطرح‌شده تنها نام آن میدان و دیپلماسی است ولی طرح آن در اصل لیبرال و مقاومت است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: رزمایش ثامن نیز با مشارکت معاونت فرهنگی سپاه امام صادق (ع) در فضای مجازی و با محوریت گروه‌ها و کانال‌های مرتبط با موضوع فلسطین برگزار خواهد شد.

جمالی توضیح داد: برای بزرگداشت هفته قدس در استان با فعالیت پایگاه‌های در سطح شهر بوشهر برای تناسب فضای شهر با مناسبت بزرگداشت روز قدس اقدام به آذین بندی خودروها و نصب پرچم‌های ایران و فلسطین می‌کنند.

وی ادامه داد: برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی، راه‌اندازی واحد پاسخ به شبهات پیرامون مسئله فلسطین و روز قدس، برگزاری ویژه‌برنامه‌های از سوی کانون فرهنگی مساجد از دیگر برنامه‌های تدارک دیده شده برای بزرگداشت روز قدس در استان بوشهر است.

این خبر را هم ببینید:  افزایش قربانیان انفجار در بیمارستان بغداد؛ 82 کشته و 110 زخمی

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها