رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 14 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فریاد بلند دردهای سیستان و بلوچستان هستیم، اما نیاز به اشک تمساح دشمنان نداریم به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، معین الدین سعیدی در آغاز نشست علنی نوبت بعدازظهر امروز مجلس شورای اسلامی و در تذکر شفاهی، با اشاره به اتفاقات اخیر در مرز سراوان در ماجرای سوخت‌بران اظهار داشت: ما […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فریاد بلند دردهای سیستان و بلوچستان هستیم، اما نیاز به اشک تمساح دشمنان نداریم

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، معین الدین سعیدی در آغاز نشست علنی نوبت بعدازظهر امروز مجلس شورای اسلامی و در تذکر شفاهی، با اشاره به اتفاقات اخیر در مرز سراوان در ماجرای سوخت‌بران اظهار داشت: ما نوکر مردم و سرباز نظام جمهوری اسلامی هستیم، فریاد بلند دردهای فروخفته مردم استان سیستان و بلوچستان هستیم، اما نیازی به اشک تمساح دشمنان ملت ایران و نظام اسلامی نداریم.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور خطاب به رئیس جمهور تاکید کرد: کشورهایی چون سوریه و افغانستان که سال ها جنگ داخلی را تجربه می کنند، این میزان از تورم را ندارند؛ بعد از پرواز مرغ از سفره های مردم، نوبت به میوه رسیده است تا تبدیل به یک رویای دست‌نیافتنی برای مردم شود.

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس تاکید کرد: آقای رئیس جمهور! اگر قادر به حل مشکلات مردم نیستید، لااقل صادقانه از پیشگاه ملت بزرگ ایران عذرخواهی کنید. نتایج تاریخی نشان می دهد که هیچکس از عذرخواهی نمرده است.

سعیدی خطاب به نمایندگان مجلس ادامه داد: مقام معظم رهبری می فرمایند که «مراد من از قاچاق آن کولبر بلوچستانی نیست»؛ تا وقتی هیچ زیرساخت اقتصادی و توسعه ای در مرزهای سیستان و بلوچستان ایجاد نکرده اید، سوخت بری و کولبری نه یک اختیار، بلکه یک اجتناب تاریخی است.

نماینده مردم چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر بهداشت مطرح کرد: آقای وزیر، سری به بیمارستان های چابهار و نیک شهر بزنید تا فاجعه درمان را از نزدیک لمس کنید.

این خبر را هم ببینید:  جهانگیری: در زمان لازم درباره نوسانات ارز صحبت خواهم کرد

وی همچنین خطاب به نمایندگان مجلس گفت: هرگاه که نام استان سیستان و بلوچستان در خانه ملت مطرح شده است، جانانه از آن دفاع کرده اید. دست شما را می بوسم اما فاصله های تاریخی به گونه ای است که دیگر ید توران کافی نیست که باید ید بیضا داشت.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم تصریح کرد: ملت بزرگ ایران، پروژه های ورزشی ما تبدیل به زیرساخت های تاریخی شده است، از بس که فکری به حال آنها نشده است، از وزیر ورزش می خواهم که تدبیری کنند و یا این پروژه ها را به وزارت میراث فرهنگی و گردشگری واگذار کنند. 

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها