رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۰ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 28 September
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فرهنگی: نمایندگان ۲ هفته اول شهریور به حوزه انتخابیه می‌روند محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه مجلس، گفت: در این جلسه در مورد برنامه کاری مجلس طی یک ماه آینده تصمیم‌گیری شد. وی افزود: […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فرهنگی: نمایندگان ۲ هفته اول شهریور به حوزه انتخابیه می‌روند

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز هیأت رئیسه مجلس، گفت: در این جلسه در مورد برنامه کاری مجلس طی یک ماه آینده تصمیم‌گیری شد.

وی افزود: براساس تصمیم متخذه در جلسه امروز نمایندگان در ۲ هفته اول شهریورماه از اول تا چهاردهم شهریورماه برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه خود به مناطق و حوزه انتخابیه خود خواهند رفت و در ۲ هفته پایانی شهریورماه یعنی از شانزدهم شهریور به بعد مجلس جلسه علنی خواهد داشت.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه در مورد درخواست یکی از نمایندگان در مورد یکی از مصوبات صحن مورد بحث قرار گرفت و با توجه به اینکه طبق ماده ۱۹۶ آیین‌نامه داخلی مجلس موضوعی که در صحن مصوب شود قابل بازنگری نیست درخواست وی برای بازنگری در یکی از مصوبات صحن قابل پذیرش دانسته نشد.

فرهنگی خاطرنشان کرد: علاوه بر جلسه امروز در ارتباط با اعتبارات و بودجه نظارت بر انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا مباحثی مطرح شد و بنا شد تا کمبود اعتبارات در این زمینه مورد پیگیری قرار گیرد.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها