رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 25 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فرهنگی: سفر رئیس مجلس به روسیه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به دعوت رئیس مجلس این کشور انجام شد محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به حاشیه‌سازی‌های ضدانقلاب درباره رئیس مجلس کشورمان به روسیه گفت:‌ سفر رئیس مجلس […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فرهنگی: سفر رئیس مجلس به روسیه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و به دعوت رئیس مجلس این کشور انجام شد

محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به حاشیه‌سازی‌های ضدانقلاب درباره رئیس مجلس کشورمان به روسیه گفت:‌ سفر رئیس مجلس کشورمان به دعوت آقای والودین، رئیس مجلس دومای روسیه انجام می گیرد.

وی افزود: از ابتدای تشکیل مجلس یازدهم، آقای والودین با اعزام فرستاده و پیام ویژه ای (توسط آقای اسلوتسکی) بر توسعه تعاملات پارلمانی بین روسیه و ایران در دوره مجلس یازدهم تاکید داشت. 

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: آقای دکتر قالیباف در این سفر حامل پیام مقام معظم رهبری نیز به فدراسیون روسیه در جهت ارتقای همکاری های تهران- مسکو هست.  با وصول این پیام در روسیه، پیش بینی می شود که در آینده مرحله جدیدی از همکاری های ایران و روسیه شکل گیرد.

فرهنگی خاطرنشان کرد:  میزبان دکتر قالیباف رئیس مجلس دوما خواهد بود پروتکل های خاص بهداشتی کرونا و همچنین پروتکلهای دیپلماتیک نیز رعایت می شود.

وی افزود: در این سفر علاوه بر ملاقات هایی در حوزه پارلمانی، مجالس دوما و سنای روسیه، مباحث سیاسی، امنیتی و اقتصادی دوجانبه هم طرح و پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/

 


این خبر را هم ببینید:  روحانی: ما در برابر مردم ایران شرمسار نیستیم/ یادگار بزرگی در گاز برای دولت آینده گذاشتیم

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها