رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۸ شعبان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 11 April
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فرمانده نیروی سپاه بر آمادگی برای صیانت از مرزهای آبی ایران تأکید کرد به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سپاه‌نیوز، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه همراه با تعدادی از فرماندهان و معاونین این نیرو  عصر امروز (جمعه پنجم دی ماه)  از جزایر تنب بزرگ و تنب […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فرمانده نیروی سپاه بر آمادگی برای صیانت از مرزهای آبی ایران تأکید کرد

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از سپاه‌نیوز، سردار دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه همراه با تعدادی از فرماندهان و معاونین این نیرو  عصر امروز (جمعه پنجم دی ماه)  از جزایر تنب بزرگ و تنب کوچک در خلیج فارس،  بازدید کرد.

بنا به این گزارش، دریادار تنگسیری در این بازدید ضمن بررسی آخرین وضعیت آمادگی های رزمی رزمندگان مستقر در جزایر و گفتگو با  آنان،  بر حفظ آمادگی توان رزم و هوشیاری و اشراف کامل اطلاعاتی بر حوزه و محیط حساس ماموریتی خود تاکید کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین اظهار داشت: هدف از این بازدیدکه در تداوم بازدیدهای قبلی و مشاهده عینی وضعیت منطقه برنامه ریزی شده  است، بررسی آخرین وضعیت توان آمادگی های رزم  و عرض خداقوت به رزمندگان دریا دل می باشد. 

دریادار تنگسیری تصریح کرد: بحمدلله بررسی های میدانی ما نشان می د‌هد نیروها، سامانه ها و تجهیزات در تمامی شرایط، در سطح مطلوبی از  آمادگی ها برای دفاع از مرزهای آبی و منافع و امنیت کشور عزیزمان قرار دارند.

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  پرستاران در خط مقدم مبارزه، حضوری به‌یادماندنی و پرافتخار داشتند

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها