رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۶ شوال ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 18 May

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی در مناطق شمالی سرزمین اشغالی امروز (چهارشنبه) در نشستی با حضور «آویو کوخاوی» رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم حضور یافتند. به نوشته عرب۴۸، این افسران در این نشست گفتند که حزب الله لبنان از راههها و محورهای جدیدی از جمله کوهها و مناطق ناهموار […]

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، فرماندهان ارتش رژیم صهیونیستی در مناطق شمالی سرزمین اشغالی امروز (چهارشنبه) در نشستی با حضور «آویو کوخاوی» رئیس ستاد مشترک ارتش این رژیم حضور یافتند.

به نوشته عرب۴۸، این افسران در این نشست گفتند که حزب الله لبنان از راههها و محورهای جدیدی از جمله کوهها و مناطق ناهموار و صعب العبور برای رسیدن به مناطق مرزی با سرزمین اشغالی بهره می‌برد که پیش از این از آن‌ها استفاده نمی‌کرد.

به گفته افسران ارتش صهیونیستی، حزب‌الله لبنان از چوپانان محلی و همچنین تیم‌های شناسایی برای جمع‌آوری اطلاعات از نیروهای اسرائیلی و فعالیت‌هایشان در مناطق مرزی استفاده می‌کند و همزمان تفکر و برنامه وسیع و جدیدی برای به زحمت انداختن نیروهای ارتش صهیونیستی دارد.

وبسایت عبری‌زبان واللا، در این باره نوشت که ارتش رژیم صهیونیستی به این درک رسیده است که حزب‌الله تفکر جنگاوری خود را برای وارد کردن نیروهای خود به درگیری‌ها توسعه داده است. به شکلی که یک تهدید واقعی برای شهرک‌ها و پایگاههای ارتش صهیونیستی در نزدیکی مرز لبنان به شمار می‌رود.

به عقیده ارتش صهیونیستی، علی‌رغم اینکه حزب‌الله با مشکلات مخصوص خود مواجه است، اما همزمان سناریوهای مختلفی را برای ورود به درگیری‌ نظامی آماده و طراحی کرده است که از جمله آن‌ها هدف گیری سربازان اسرائیلی، یا ریابش و یا نفوذ به دورن نیروهاست. هدف‌گیری پهپادهای ارتش صهیونیستی نیز یکی دیگر از برنامه‌های حزب‌الله است.

همچنین به گفته فرماندهان ارتش صهیونیستی، حزب‌الله لبنان با احتیاط گام بر می‌دارد و همزمان از پهپادها برای جمع‌آوری اطلاعات بهره می‌گیرد و می‌خواهند تا ارتش اسرائیل را آزموده و میزان عکس‌العملش را بسنجند.

این خبر را هم ببینید:  توزیع 500 بسته معیشتی میان نیازمندان گلپایگانی در ماه رمضان

انتهای پیام/ص


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها