رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 97 خبر


  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۸ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 2 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فجر ۴۲| مرحبا: توطئه دشمنان علیه انقلاب اسلامی روسیاهی برای آنان و سربلندی برای ملت ایران به همراه داشت غلامرضا مرحبا نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: درخت انقلاب در طول این چهل […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فجر ۴۲| مرحبا: توطئه دشمنان علیه انقلاب اسلامی روسیاهی برای آنان و سربلندی برای ملت ایران به همراه داشت

غلامرضا مرحبا نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: درخت انقلاب در طول این چهل و دو سال روز به روز و سال به سال تنومندتر شده و کسانی که تیشه به ریشه آن می‌زدند فقط خود را خسته کرده‌اند.

وی افزود: دشمنان ما همواره سعی داشتند که این نظام را به خیال خود سرنگون کنند، اما نتیجه تلاش آنها سربلندی برای ملت ایران و روسیاهی برای دشمنان بود.

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما همواره می‌دیدیم که دشمنان ما تاریخ و زمان برای توقف حرکت پرشتاب این انقلاب و حتی سرنگونی آن تعیین می‌کردند اما هیچ‌یک از این تصورات آنها محقق نشد. 

مرحبا خاطرنشان کرد: نه تنها این تصورات آنها درباره توقف حرکت انقلاب ما محقق نشد، بلکه ما دیدیم که روز به روز این انقلاب پیشرفت در حوزه های بیوتکنولوژی، نانوتکنولوژی و صنایع موشکی و… داشته و دارد و امروز در این حوزه‌ها سرآمد شده است. 

وی ادامه داد: نباید به آنچه که امروز دست یافته‌ایم اکتفا کنیم و متوقف شویم، بلکه باید سرعت به سوی پیشرفت را بیش از پیش ادامه دهیم و قلل توسعه و پیشرفت را یکی پس از دیگری فتح کنیم. 

نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما به خاطر مشکلات معیشتی که امروز مردم با آن مواجهند شرمنده این ملت هستیم و البته این وضعیت حق مردم ایران نیست و باید ما هر چه سریع‌تر نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنیم و مردم به آنچه که شایسته‌شان است دست پیدا کنند.

این خبر را هم ببینید:  واعظی: بزرگان اصلاحات ارتباط بسیار خوبی با روحانی دارند و خاتمی هم همیشه حامی دولت بوده است

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها