رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 107 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فجر ۴۲| شاه‌وردیان: پیروزی انقلاب تحقق اراده ملت برای کسب استقلال بود به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، آرا شاه‌وردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای عنوان کرد که پیروزی انقلاب، در حقیقت تحقق اراده یک ملت بزرگ برای بدست آوردن استقلال، عزت و بیرون آمدن […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فجر ۴۲| شاه‌وردیان: پیروزی انقلاب تحقق اراده ملت برای کسب استقلال بود

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، آرا شاه‌وردیان نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای عنوان کرد که پیروزی انقلاب، در حقیقت تحقق اراده یک ملت بزرگ برای بدست آوردن استقلال، عزت و بیرون آمدن از زیر سلطه قدرت های استکباری جهان بود.

متن کامل بیانیه نماینده مسیحیان ارمنی شمال ایران در مجلس شورای اسلامی به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

به نام خدایی که خاک آفرید

کزان خاک انسان پاک آفرید

دهه مبارک فجر، ایام به ثمر رسیدن مجاهدت ها و جانفشانی های مردان و زنان آزاده ایران سرافراز و کلید گشاینده درهای پیروزی به روی ملت بزرگ ایران است. دهه فجر تجلی وحدت و میثاق مردم با انقلاب و عرصه تحکیم و برقراری ارتباط بین نسلی است تا نسل جدید با رشادتهای یک ملت برای رسیدن به انقلاب اسلامی آشنا شوند و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی را درک نمایند.

 پیروزی انقلاب، در حقیقت تحقق اراده یک ملت بزرگ برای بدست آوردن استقلال، عزت و بیرون آمدن از زیر سلطه قدرت های استکباری جهان بود.

در شرایط کنونی و جنگ اقتصادی غیرانسانی دشمنان، به ویژه آمریکا علیه ایران، معاندان برای سوءاستفاده از این شرایط به نفع خود، دندان تیز کرده‌اند. یکی از نقاط مورد نظر ایشان، پیروان ادیان توحیدی و اقوام هستند. اما مواضع قاطع پیروان ادیان توحیدی و اقوام نشان می دهد، روحیه همزیستی و همراهی در عمیق‌ترین لایه‌های جامعه، ریشه دوانده و با چنین بازیهای رسانهای و یا تصمیمات سیاسی متزلزل نمی‌گردد.

روحیه همزیستی و عرق ملی پیروان ادیان توحیدی و اقوام با ملت مسلمان ایران و نظام جمهوری اسلامی در مبارزات انقلاب و در سالهای بعد از جنگ تحمیلی نیز با مشارکت دوشادوش آنها در حوزههای سازندگی و پیشرفت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی، رخ نمایاند. خیل عظیمی از نخبگان اجتماعی اقلیتهای دینی به نقش‌آفرینی در عرصههای مختلف آموزشی، اقتصادی، صنعتی، سیاسی و… جامعه پرداخته و بی هیچ چشم داشتی در راه رشد و سازندگی کشور تلاش کردند؛ امری که همچنان تداوم دارد.

اینجانب ضمن تبریک به مناسبت ایام مبارک دهه فجر و فرا رسیدن ۴۲ امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، در سایه حق تعالی و با رهنمود های رهبر فرزانه، آرزوی توفیق روزافزون و اقتدار کشورمان ایران را آرزومندم .

 خادم ملت

آرا شاوردیان 

انتهای پیام/


این خبر را هم ببینید:  سازوکار مجلس برای شفافیت و انضباط بودجه‌ای شرکت‌های دولتی

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها