رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 67 خبر


  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۹ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Wednesday 3 March
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فجر ۴۲| سازمان بسیج مستضعفین: راه برون رفت از مشکلات، تمسک به ولایت و تکیه بر توان داخلی است به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت. متن این بیانیه به شرح زیر است: “وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَیَ الَّذِینَ استُضعِفُوا فِی الأَرضِ […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فجر ۴۲| سازمان بسیج مستضعفین: راه برون رفت از مشکلات، تمسک به ولایت و تکیه بر توان داخلی است

به گزارش خبرگزاری فارس، سازمان بسیج مستضعفین در بیانیه‌ای فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

متن این بیانیه به شرح زیر است:
“وَ نُرِیدُ أَن نَّمُنَّ عَلَیَ الَّذِینَ استُضعِفُوا فِی الأَرضِ وَ نَجعَلَهُم أَئِمَّهً وَ نَجعَلَهُم الوَارِثینَ” (قصص/۵)
«و ما بر آن هستیم که بر مستضعفان روی زمین نعمت دهیم و آنان را پیشوایان سازیم و وارثان گردانیم».

دهه مبارک فجر یادآور روز‌های تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار و شهیدان گرانقدری است که با خون خود، نهالی ارزشمند را برای ملت ایران به یادگار گذاشتند که امروز به درختی ستبر و تنومند تبدیل شده است.

انقلاب اسلامی نقطه پایان تحقیر و بهره کشی تاریخی از ملت ایران است؛ ملتی که در اعصار مختلف با ظلم‌ها و ستمگری‌ها دست و پنجه نرم کرده است. این روز‌ها یادآور روز‌هایی است که ملت مسلمان ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره) با حرکت الهی و الهام بخش خود طومار عمر استبداد داخلی و استعمار خارجی را برای همیشه در هم پیچیدند و نقطه آغازی در حیات تاریخی، ملی و اسلامی کشور شدند.

با انقلاب اسلامی هدایت سرنوشت ملت ایران بر مبنای حق و عدالت پی ریزی و ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت مغتنمی شد که مردم غیور و شجاع ایران اسلامی با آرمان‌های جاودان معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) مجددا بیعت نمایند.

بدون شک ملت هوشیار و بیدار اسلامی نیک می‌دانند که رمز تداوم حرکت پیروزمندانه انقلاب اسلامی و راه عبور از مشکلات فراروی کشور، نه در تعامل با نظام استکباری و نه دل خوش کردن به قدرت‌هایی است که جز خدعه و نیرنگ چیزی در برابر ایران، ارائه نکرده اند، بلکه راه برون رفت از مشکلات در تمسک و تبعیت از ولایت فقیه و تکیه بر توان داخلی به همت همه مردم، خصوصا جوانان ایران اسلامی است.

این خبر را هم ببینید:  تحول علوم انسانی می‌تواند نقش ویژه‌ای در گام دوم انقلاب ایفا کند/ ناتوانی علوم انسانی فعلی در سعادتمند کردن انسان

جمهوری اسلامی ایران در حالی چهل و دومین سالگرد پیروزی خود را جشن می‌گیرد که پیشرفت‌های خیره کننده جوانان این مرز و بوم در حوزه‌های مختلف، الگویی برای آزادی خواهان جهان شده است و با توجه به منشور بیانیه گام دوم انقلاب دومین مرحله خودسازی، جامعه پردازی و تمدن سازی جهاد بزرگ برای ساختن کشور در حال محقق شدن است.

سازمان بسیج مستضعفین به عنوان نهادی برخاسته از متن مردم با قدم نهادن در راه تحقق بیانیه گام دوم انقلاب با همت و تلاش بسیجیان در حوزه‌های مختلف علمی، فرهنگی، اشتغال زایی، محرومیت زدایی و … تا فائق آمدن بر مکر و توطئه دشمنان و گره خوردن این انفلاب با رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) به انقلاب جهانی مهدی موعود (عج) تمامی ظرفیت‌های خود را به کار گرفته و ذره‌ای از این راه الهی عدول نخواهد نمود.

انتهای پیام/


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها