رفتن به بالا

پایگاه خبری جامعه نیوز | مرجع یادداشت های سیاسی و اجتماعی

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۳ رجب ۱۴۴۲
  • 2021 Thursday 25 February
اوقات شرعی

به گزارش جامعه نیوز:  فجر ۴۲| تیرهای زهرآگین دشمنان نتوانست شجره طیبه انقلاب را از بالندگی باز دارد غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمنان این انقلاب از همان ابتدای پیروزی ملت ایران […]

به گزارش جامعه نیوز:

 فجر ۴۲| تیرهای زهرآگین دشمنان نتوانست شجره طیبه انقلاب را از بالندگی باز دارد

غلامرضا منتظری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گفت: دشمنان این انقلاب از همان ابتدای پیروزی ملت ایران در ۲۲ بهمن ۵۷ با تیرهای زهرآگین خود سعی داشتند تا این نهال نوپا را از پای درآورند.

وی افزود: با وجود تمام توطئه‌ها و دسیسه‌ها و تحمیل جنگ و… تیرهای زهرآگین دشمن نتوانست جلوی رشد و بالندگی این شجره طیبه را بگیرد.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران نمونه‌ای از پیروزی حق علیه باطل و پیروزی حق علیه باطل  نیز یکی از سنت‌های الهی است که اتفاق می‌افتد.

منتظری خاطرنشان کرد: ما از زمان پیروزی انقلاب تاکنون پیشرفت‌های خوبی را داشته‌ایم و نظام جمهوری اسلامی توانسته با تکیه بر استعداد جوانان خود و دیگر ظرفیت‌های داخلی به قله‌های رفیع در حوزه علمی و… دست یابد که رتبه‌های بالا در حوزه‌های مختلف علمی در سطح جهان گواه این مدعاست.

وی افزود: بزرگ‌ترین دستاورد انقلاب اسلامی برای ملت ایران خودباوری و تحقق شعار ما می‌توانیم است و علاوه بر این استقلال ملت ایران و قطع زنجیره وابستگی به خارج از دیگر دستاوردهای بزرگ این انقلاب به شمار می‌رود.

نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: همان طور که تاکنون حمایت‌های خداوند از ملت ایران را در عرصه‌های مهم در طول پیروزی انقلاب داشته‌ایم، از این پس این حمایت‌ها را خواهیم داشت که البته باید این نکته را مدنظر داشته باشیم که حمایت‌های خداوند مشروط است و شرط این حمایت‌ها ایستادگی و مقاومت ماست.

این خبر را هم ببینید:  درخواست کمیسیون آموزش از شورایعالی انقلاب فرهنگی/ موازی کاری نکنید

انتهای پیام/‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌


اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها